Virmalised 2024 a. ja nende tagajärjed.

Selle aasta päikesepursed tekitasid lõunapoolkera suunas virmaliste ilmnemist, mis oli paljudele üllatus. Mis see kõik meie jaoks kui tsivilisatsioonile ja planeedile tervikuna tähendab? Praegu on planeet suunatud kosmilisele areenile läbi galaktika keskse päikese meie kohaliku päikese kaudu. Päikese aktiveerimine kulgeb läbi galaktilise keskuse nagu närvisüsteem, kus üks neuron süttib teise järgi. Alates galaktika keskpäikesest kuni kohalike tähtedeni, planeetideni ja edasi kõikide elusolenditeni, kuni üherakulisteni.

Maa on praegu kosmoseareenil nagu projektorite valguskiirte keskel, saal on täis vaatajaid – palju universumi silmi vaatavad seda. Universumis on pidulik meeleolu. Maa kõigub lainetes ja tormides, kuid see näib olevat rõõmus. Aprillis on olnud eemaldatud väga raske energiakiht, olid pingelised tsoonid, siis tõusis palju iidseid hingi ja nad avasid oma teadvust, eksam oli käimas.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia