Päikesepursked ja varju aspektid.

Hiljutiste päikesepurse tõttu on suurel hulgal elanikkonnast tervise ja üldise enesetunde küsimused muutunud tugevamaks. See mõjutab peamiselt empaate ja eakaid. Eakate inimestel on nüüd tugevdanud kaitsemeetmeid, et neid ei viskaks kehast välja praeguste protsesside mõju all, kuna närvisüsteem võib sellist energialainet mitte taluda.

Samal ajal kogevad emotsionaalsed ja füüsilised kõikumised praegu peamiselt neid, kes peavad õppima töötama uute sagedustega. Teisisõnu, kui teil on täheldatud tõsiseid meeleolumuutusi, on suur tõenäosus, et teid õpetatakse vooludega töötama. Kui te neid ei märka, siis see pole hukkamõistev ega diagnoos, võib-olla te pole veel teadlikult nendega suhtlemiseks valmis või teie laine pole veel saabunud.

Samuti on juhtumeid, kui kaitsed ei tööta täielikult ja siis võivad inimestel esineda sümptomid, mis sarnanevad skisofreeniaga, kuna nende närvisüsteem ja aju ei suuda järsku voogu ja energiainformatsiooni ülekoormust taluda.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia