5D pole kaugel.

Meie mõõtmes elame alati minevikus. Viiendas mõõtmes pole peaaegu üldse ajalisi viivitusi. Iga mõte ilmneb väga kiiresti. Seal võtame vastu oma jõu ja valitseme oma reaaalsust. Sellised seaded muutuvad inimkonnale üha lähedasemaks. Seal ühendame end oma tõelise Olemusega ja saame terviklikeks. Juba praegu toimub mõnedel inimestel ühinemine nende Kõrgema Minaga. See kehtib praegu ainult vaimselt arenenud inimeste kohta.

Me oleme väga kaua elanud reaalsuse tajumises, mida enamus järgis ja kuna seda on loonud enamus, siis me võtsime seda samuti omaks. Aga nüüd saab igaüks individuaalselt luua Uut Maad, maailma, mis on ainult talle omane.

Sellegipoolest ei tohiks võtta kogu vastutust selle eest, mis Maal toimub. On vaja võtta vastutus selle eest, kes sa oled praegu ja selle tee abil omandad oma jõu. Just see loob planeedil uue vibratsiooni ja inimene, kes iseennast mõistab, tõmbab ligi uusi energiad.

See on uus roll loojatena, mis aitab tal teenida Kõrgemat Head. Loomise jõud eksisteerib seal, kus saame ilmutada vastutust. Loomine tuleb alustada endast, ja enda jaoks. Looge küllust kõigis oma elu aspektides. Kui tõuseb üks, tõusevad järk-järgult kõik. Selles on tõeline Universumi vibratsioon. Looja kingib meile vabaduse. Nüüd saab igaüks valida, kus elada, mida teha ja kuidas luua oma maailma.

Mida enam Maa liigub Taevase Valguse voogu, seda enam kasvavad energiad selle pinnal. Täna liigub kogu meie Päikesesüsteem uude asukohta ja planeete selles on palju rohkem, kui me teame. Neid on kokku 28 ja osa neist asub astraalis. Sel aastal kogeme palju tugevamaid energiad kui varem. Kes täna tunnetab Maa pulsatsiooni, võivad juba ette aimata uusi kosmilisi ja planeedilisi sündmusi. Tundlikkus suureneb koos energia potentsiaaliga.

Hetkel oleme juba fotoonide voogude keskel. Mõned inimesed võivad tunda end piiripealsena või hakata närvi minema ilma nähtava põhjuseta, sattuda depressiooni, kannatada peavalude käes. Kuid on neid, kes võivad tunda oma keha täitumist energiatega, tajuda uut ruumi, elada uue aja järgi.

Hirmud ilmnevad inimestel, kes midagi ei mõista, kuni maailma kokkuvarisemise ettekujutuseni välja. Inimeste reaktsioonide spekter võib olla väga lai. Kuid kõik tajuvad muutusi. Eesrindlikel inimestel on vaja viia Taeva Valgus võimalikult kõrgele! Meile tulevad Kosmosest Kristallenergia vood Galaktilisest Päikesest, kuhjudes Maa tektoonilistesse plaatidesse. Päikesetuuled soodustavad nende levikut pinnal. See toetab praegu kaost, kuid kiikumine kaldub korra poole. See, et planeedi paljudes kohtades toimuvad sõjad, rahutused ja vastasseisud, on Kristallenergia otse sisenemine meie maailma. Kuid see toob meile ülemineku uuele jõu tasemele.

Kõige jaoks on vaja kannatlikkust. Meenutada Inimeste Ühtsust, meie Ühtsust, tähendab mitte püüelda eraldumise poole.

Tagasi minevikku pöörduda on juba võimatu. Kuid paljud mõtlevad veel kategooriates, milles me olime kolm-neli aastat tagasi. Planeedil valitsev maailm pole sõjadeta. Elu Uuel Maal on midagi palju suuremat ja vastutusrikkamat. Sellel kuul on olemas võimas päev viienda mõõtme pöördepunkti aktiveerimiseks.

Me hakkasime oma kõrgemat reaalsust looma isegi kõige pimedamatel aegadel! Paljud meist läbisid minevikus pimeduse perioode.  Koduenergia on ahvatlev, kuid me ei tulnud selleks siia. Oleme juba teinud suurt tööd koha loomiseks inimestele, kes on võimsad, uutele Indigo, Kristall- ja Vikerkaare lastele. Kardin on juba nii õhuke, et igal hetkel võib see puruneda. Päikesetormid rebivad selle koe katki ja me leiame end väljaspool meie aega. Hoidke käest kinni neid, kes seisvaid sinu kõrval ja nemad aitavad meelde tuletada, kes sa oled ja kust sa tuled. See on ajaküsimus, mida peaaegu iga planeedi elanik endale esitab. Inimene oma looduses teeb asju veel keeruliseks, et selgeid ja lihtsaid asju esile tuua.

Paljud on seotud ajalooga, soovides seda tajuda numbrites ja faktides, nimedes, kohanimedes, kuid see on võimatu, sest on ainult teadlikkus sellest, mida inimene vajab, kõik muu tekitab alati vaid vaidlusi. Illusioonide maailm on siiski ebareaalne ja see on individuaalne iga vaatleja jaoks, kes loob selle endale.

Tegutsege lähtuvalt oma südamest. Minge iseenda sisse, seal leiate kõik vastused ja ühenduse Loojaga, oma seisukohtadega ja tajudega. Ärge kahelge oma valikus, kui lubate kiiretel muutustel siseneda teie igapäevaellu. Otsige sisemist rahu, usaldage ainult iseennast, hoidke kõike oma südames. Muutused toovad muutusi kõigis valdkondades, töös, suhetes, sõpradega ja armastatutega, ruumis ja ajas. Avage end neile, õppige praktiseerima Tingimatut Armastust! Muutke oma unistused eluks, las südame tee on kõrgeim õnn ja takistused soodustavad edasist kasvu. Keskenduge oma loomisele ja lubage sellel teoks saada. Kõik, mida soovite, on teie sees. Kuid ärge unustage Loomise Põhimõtteid, ilma milleta see pole võimalik. Üllatage ennast sellega, mida suudate meelitada oma Maa Paradiisi.

Loo! Looja Loojana Loomine! Ja selles peitub meie jõud ja tulevik, mis on ehitatud inimtegevuse, mõtete ja ideede abil. Tõde peab valitsema, kui inimene asub selle teele. Kõike head kõigile, kes liiguvad evolutsiooni teel edasi  ja see annab jõudu kõigile, kes on lähedal, kellel pole veel arusaama sellest, mis nende ümber toimub.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia