Vastutus ja vaimsus.

Vastutus on see kui inimene teadvustab, et kõik mis tema elus toimub, emotsioonid, sündmused on tema enda saamude, tegevuse, valikute ja otsuste tulemus. Kui räägitakse vastutusest, siis tihti arvatakse, et “vastutus=”ma pean”. Suurem osa meis on kasvanud ühiskonnas, milles keegi teine rääkis, mis on meile vajalik ja mida me peame tegema. Alles hiljuti oleme teadvustanud, et me kellegile midagi ei pea. Kui tähelepanelikult vaadata enda igapäeva tegevust tuleb välja, et me ise oleme enda õlgadele asetanud mitu erinevat kohustust ja vastutust ja tassime seda kui rasket koormat.

Proovi analüüsida need situatsioonid milles oled olnud kas sa oled keeldunud vastutusest või vastupidi oled endale võtnud liga suure kohustuse. Kui sa võtad vastu vastutuse enda tegevuse ja sammude eest, sellega võtad vastutuse  enda tuleviku eest, nii kaua kui sa ei vastuta, selle loomine jääb sõltuma juhust. Praegu on aeg võtta vastutus enda reaalsuse loomise eest.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia