Nimeta artikel.

Sõltumata sellest, mis vaimse arengu tasemel sa praegu oled ja kuidas lood oma reaalsust, meid ikka võivad mõjutada lapsepõlves või eelmistes eludes tekkinud ettekujutused enda elust. Näiteks kas ärimeest. Üks on oma äri peaaegu kaotanud, temal on võlad ja probleemid kodus naisega ja teine on edukas oma äritegevuses ja isiklikus elus. Kuid mõlemad võivad tunda ühte ja sama seisundit “ma endale ei meeldi, ma pole piisav”. Me oleme veendunud, et peame olema veel ilusamad, targemad, edukamad. Kellegile ei meeldi väline, kellegile ei meeldi sisemine. Tegelikult elu on lihtaks loodud. On palju erinevaid rolle ja stsenaariumeid, kuid kõik ei määra meie sisemist seisundit. Me kõik oleme mõjutatud enda sisemise ettekujutustega elust, me teame milline peaks olema meie elu…

Kuid aitab proovida tervendada ja parandada enda vanad seisundid.  Võtta ennast kätte ja ole ise enda elu looja,  ära luba vanadel programmidel sind juhtida. Praegu vanad programmed enam ei tööta nii nagu varem, ega toeta. Kahjuks me veel allume enda harjumustele.

Oleks hea teadvustada, et see kus sa antud hetkel viibid, mida teed ja kuidas elad, see kõik on sinu enda valikute ja otsuste tulemus, aga aktsepteeri ja ole tänulik selle eest. Oled teinud kõike mis vajalik. Me kõik oleme teinud ja tegutsenud nii, kuidas arvame, et see on meile õige. Me oleme valinud parema võimaluse. Meie eksimused pole vead vaid saadud kogemus. Praegu on vajalik teha uus valik: Kohe praegu ma valin midagi muud! Valin mitte kahetseda mineviku, mitte süüdistada oleviku, mitte muretseda tuleviku pärast vaid ümberlülitada enda tähelepanu sellele, mis toimub siin ja praegu, mis saab soojendada sinu süda.

Väljuda enda vanadest programmidest aitab kui sa lülitad ümber enda tähelepanu oma kehale, ühendusele loodusega, kui tunned välismaailma aroome, kui vaatled taevast, kui kuuled kuidas puhub tuul ja kuidas sa liigud. Sa oled hetkes siin ja praegu ja see puhastab sinu maailma vaatluse ja elu tajumise prismat. Vahest sa arvad, et sinus on vähe tahtejõudu, aga proovi suunata oma tahtejõud mitte saavutamisele, aga sellel, et saaksid tunda ennast hästi, selleks, et vabastada oma mõtlemine rasketest mõtetest, enesesüüdistamisest, säilitada sisemist tasakaalu. Sinu reaalsust loob sisemine seisund. „Ma pole piisav või ma pole selline nagu oleks vaja“ on mugav lõks. Sa võid sellesse pikaks ajaks kinni jääda ja tunda negatiivseid emotsioone, kuid teadvusta, et see on vaid illusioon, mis segab elada. Kui sa purustad selle intuitsiooni, sa tuletad endale meelde seisundi „ma olen selline nagu vaja, ma olen piisav“ sest sinu hing ei saa olla ebapiisav. See seisund nagu võlur saab muuta sinu elu.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia