Kuidas suhte mõjutab sinu hingelist seisundit?

See on tähtis teema selleks, et mõista kuidas sa ennast tunned olles suhtes mehega? Esialgu proovi analüüsida enda seisundit enne seda, kui oled mehega tutvunud ja kohtunud. Kas oled rahul olnud enda välimusega? Milline on olnud sinu tuju ja naiselikkus? Kuidas väljendus sinu seksuaalsus? Millised soovid oled realiseerinud oma elus? Millised huvid on olnud?

Nüüd hinda oma seisundit, kui sinu ellu on tulnud mees? Kas sinu enda seisund on muutunud paremaks? Analüüsi: Kas sa tunned ennast rahulikult, tasakaalustatud, mugavalt olles selle mehe kõrval?  Kas sinu kõrval olev mees on hoolitsev, kas ta toetab sind? Kuidas sa ennast tunned? Kas midagi on kardinaalselt muutunud?

Võib olla praegu sa tunned, et petad ja kaotad ennast olles selle mehe kõrval? Kas sa petad oma tunded, huvid, väärtused selle mehe nimel? Võib olla oled millestki tähtsast enda elus keeldunud, et olla koos selle mehega? Lihtsalt mõtle nende küsimuste üle selleks, et mõista kuidas sa praegu peale suhte algust ennast tunned ja kas tasub jätkata.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia