Teadvuse transformatsiooni sümptomid mida me praegu võime tunda.

Hetkel aktiivselt töötavad valguse jõud, võimsad kosmilised energiad meie teadvusega.  Laieneb meie teadvus, et saaksime näha elu paljumõõtmelisena ja mitmekihilisena, ning seeljärel vabaneda piiratud mänguillusioonist. Need energiad aitavad meil vabaneda mentaalsetest mustritest ja programmide piirangutest, et saaksime rohkem tunda, kuidas me ise tahame elada, kuidas tegutseda, mida teha, avastada oma unikaalsust ja mitte karta end väljendada.

Valguse jõud aitavad aktiveerida meie Jumaliku teadvuse uusi tasandeid, uut kristallilist struktuuri, nad aktiveerivad Kristuse teadvuse. Väga palju erinevaid töid tehakse peenematel tasanditel. Teadvuse laienemise  päevadel võivad tekkida ebameeldivad ja isegi valulikud aistingud, mille üle ei tasu hirmu tunda.

Esiteks, sellistel päevadel muutub mõtete kogumine peas väga raskeks: mõtlemine, analüüsimine, loogiline järeldamine tundub keeruline… Tundub, nagu oleks pea osadeks lahti võetud ja mõtted lendavad erinevates suundades, mis raskendab mõtlemist.

See on märk energiatööst, mis puhastab sinu mentaalse keha erinevatest vanadest mustritest, piiravatest programmides ja kinnitumist egregooritesse. Neid lammutatakse, hävitatakse ja eemaldatakse, ning selle tulemusena võid tunda raskust millegile keskenduda, õige mõtte kinni püüda.

Teiseks, teadvuse laienemise töö käigus sageli võivad olla peavalud. Võib tekkida tunne, nagu pea laieneks ja muutub suuremaks. Võid tunda pulseerimist kuklas ja meelekohas, pea tundub raskena. Võib tunduda, nagu midagi pannakse sinu peasse, töötatakse ajuga või tunned, et nagu keegi kaevab selles. Sellega laaditakse sind uute valguskoodidega ja aktiveeritakse mitmed Jumaliku teadvuse tasemed. Valu tekib siis, kui sinu teadvus sellele protsessile vastu punnib. Rahutud mõtted segavad õrna energiatoetust, rahulolematus takistab aktiveerimist ja edasist avanemist.

Kolmandaks, võib tekkida tunne, nagu sa perioodiliselt kaod ruumist või vilgud selles: vahel ilmudes, vahel kadudes. Näiteks kõndisid tänaval või oled kodus midagi tegemas, siis hetk… ja sa oled  samas kohas, kuid sisemiselt on tunnete, et sind polnud mingi aeg selles ruumis. Tagasi tulles hakkad ümbrust vaatlema. Tunned end justkui äkilisest ärganud pärast und. Pärast sellist tunnet alles hakkad taas meenutama: kes sa oled ja kus sa oled. Sellisel viisil laaditakse ümber meie teadvust ning me liigume uutele tasemele ja samuti nii aktiveeritakse erinevad Jumalikud tasandid. Kui olete märganud teadvuse laienemise töö sümptomeid, siis proovige mitte karta ega segada, vaid aita sellele peenprotsessile kaasa.

Veeda rohkem aega värskes õhus ja looduses, lase kõik mõtted oma peas vabaks. Ära mõtle millelegi, lase peal puhata ja teadvuse laienemise töö saab tehtud palju kergemini ja kiiremini. Kõik praktikad ja meditatsioonid, mis aitavad sinul kohanduda sisemise vaikuse, vaikimise ja piiritu rahuga, on samuti kasulikud.Mantrate laulmine aitab samuti, kuna need lülitavad mõistuse välja ja aitavad Jumaliku teadvuse avanemist ja laienemist. Aitab kõik, mis rahustab mõtted peas, muutes need vaiksemaks ja toob esile sisemise rahu. Samuiti ole tänulik Jumalale, Valguse jõududele, uuele energiale abistamise eest ja loomulikult ka endale, sest sa läbib oma teadvuse transformatsiooni.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia