Suhtlemine inimestega uutes energiates.

Praegu me elame keerulisel ajal, väga erineva enesetunde ja emotsionaalse seisundiga. Sageli tõusevad esile tunded ja reaktsioonid, mis üldse ei ole meie omad. Tundub, nagu laseme endast läbi midagi võõrast. Asi on selles, et hiljuti toimus märkimisväärne sageduste tõus kõige tihedamal materiaalsel tasemel. Metafoorselt öeldes sisenes Püha Vaim füüsika ja mateeria aatomitesse. Loomulikult paiskab välja kõrge sagedus nagu lõhkeaine kõik ebatäiusliku. Seetõttu inimesed, kes olid või on “suletud südamega”on tugevas stressis ja käituvad sageli veidralt, vahest isegi ebaadekvaatselt.

Kuidas suhelda praegusel ajal?

On üks lihtne reegel: kui räägid teistega, siis kuula mitte ainult nende sõnu või jälgi nende tegusid, vaid proovi mõista ka nende tundeid. See aitab sul valida õige sõnum või otsustada lihtsalt vaikida, kui see on parem. Me oleme pikka aega proovinud vähendada inimestega suhtlemist, et hoida enda energiat ja kaitsta ennast, ning oleme soovitanud sedasama ka teistele. Me oleme üritanud vältida avalikke kohti, suuri üritusi, kaubanduskeskusi, popkontserdid või muud meeleavaldused.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia