Kuidas enda hukkamõistmine mõjutab ja kuidas sellest vabaneda. Vabastav praktika.

Täielikult võtan ennast vastu. Kas sa võid öelda enda kohta sellist asja?

Sa ei luba endale olla selline nagu oled. Oma välimuse, kaalu, teatud omaduste, tegude või reaktsioonide mitte aktsepteerimine on üsna tavaline nähtus.

Miks enese mitte aktsepteerimine ja hukkamõistmine ähvardab enda elu juhtimise kaotamist? Enda mitte aktsepteerimine ja hukkamõistmine tekib erinevates olukordades: kui sulle miski su kehas ei meeldi, kui sul ei õnnestu mingi tegevus, kui sa midagi tahad, aga sa ei usu endasse, arvad, et sul see ei õnnestu. Sa lükkad tagasi selle osa endast, mis sulle ei meeldi, see osa, mis ei suuda sinu arvates hakkama saada mingi olulise ülesandega.

On see, mida sa näed ja on see, mida sa oma teadvusest nagu üle aia oled visanud, sest see sulle ei meeldi. See läheb alateadvusesse, hakkab pahandust seal tegema ja tähelepanu tõmbama, korrates samu sündmusi, et sa saaksid seda taas tagasi endasse integreerida. Räägime terviklikkusest. Sa ei saa oma emotsioone, mõtteid, keha eirata. Kõik see on osa sinust. Kui sa mingi enda osa tagasi lükkad, sa ei tea, kuidas see edasi elab, mida tunneb, miks ta nii käitub, sellega sa kaotad kontrolli selle osa üle ja samas oma elu juhtimist. On raske juhtida seda, millest sa midagi ei tea.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia