Sa oled see inimene, kes elab uutmoodi.

Kui me läbime teatud katsumusi, elu väljakutseid või valulikke olukordi, ning samal ajal keha transformatsiooni, mis toob kaasa ebameeldivad füüsilised aistingud ja seisundid, ei ole meil alati lihtne hoida oma ressurssi, jõudu õigel tasemel ega mitte  tagasi langeda varasematesse reaktsioonidesse, mis olid seotud ohvrirolliga, viha, rahulolematusega, süütundega jne.

Ja isegi kui õnnestub mitte langeda selliste emotsioonide kätte, siis tavaliselt pole meie tunded seotud hingelise rõõmuga: me talume, aktsepteerime, lepime ja isegi täname õppetundide eest… Kuid kõik see on siiski passiivne seisund, seisund, kus sina pole olude ja tunnete looja, vaid miski väljastpoolt. Samal ajal uue maa tingimustes oleme kõik Loojad ja me ei pea enam midagi taluma, saame valida, mida ja kuidas end tunda! Kuid selleks peame muutma oma mõttemaailma sisu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia