Hoia oma ruumi.

Kuidas mõista , kas sa teed enda jaoks õiget asja? Ma arvan, et pole olemas absoluutselt õiget tegevust. Õigem oleks öelda: “mis on hetkel sulle õige”.Sest see, mis mulle praegu on õige, võib homme osutuda mitte vajalikuks ja sa validteise tee. Mul on alati üks küsimus: “Kes määrab need reeglid, mille järgi me hindame, mis on õige või vale? Kui hakkadmõistma, mis moodustab sinu õiget, siis saad edasi liikumisvõimalusi.

Paljud paluvad, et neile keegi joonistataks ette uut maailma, tahavad teada, mis saab ja siis võibolla hakkavad sinna liikuma. Kuid kui me ütleme, et oleme loojad, siis ka oleme vastutavad samuti tegutsema. Kui sa endas mõistatad, et vastutad oma elu eest, et oled täiskasvanud inimene ja oled palju teinud, et vabaneda ohvri seisundist, lõpetad teiste süüdistamine, võtad enda peale kõik, mis on vajalik oma elu juhtimiseks, siis luba oma fantaasial lennata selles suunas, millises uues maailmas soovid isiklikult elada, millise uue maailma valid endale ja oma lastele.

Mida tähendab õigesti tegutsemine? Siin küsimus seisneb selles, mida sa panustad sõnasse “õigesti”? Vaatahoolikalt endasse, mis on muutunud. Me kogesime kahel aastal piiranguid pandeemia ajal. Selle käigus langes ära palju mitte vajalikku. Pärast seda toimus veel suurem pööre ja jälle kukkus maha lausa mingi kiht või koor, hoolimata kõigist eelnevatest puhastustest. Me tuleme tagasi väga põhiliste väärtuste juurde, mida paljud ei hinnanud ja võtsid iseenesestmõistetavalt. Kui hea on lihtsalt hingata, tõsta pilk üles, näha taevast,vaadata loodust, kus lihtsalt laulavad linnud, kus lilled õitsevad. Muutub ka see mida sa õigeks pead. Hea kui suudad säilitada valguse sädet ja armastust, mis on südames, säilitada seda soojust isegi oma lähedaste suhtes, arvestades kõike, mis toimub.

Tavaliselt, kui inimene vihkab ja on agressiivne, suunab ta kogu oma tähelepanu vihale. Sel hetkel proovi pöörata see ja suunata kogu oma armastus oma lapsele, vanemale,  oma lemmikloomale. See ei tähenda emotsioonide ja tunnete tagasilükkamist. Oluline on see, mida sa enda sees kasvatad, täpsemalt, mida savalid endas kasvatada. Kui sa kardate sõjakoledusi võid jätkata selle kartmist. Kuid siis teadvusta, et satõmbad seda oma ellu. Mida me kategooriliselt keeldume aktsepteerimast, seda me tõmbame oma reaalsusesse. Seega kõik mida sa hetkel teed, kõik on sinu jaoks õige ja vajalik, pole midagi sellist, mis toimuks sulle vastu, ka siis kui see sind viskab emotsioonidesse, kõrval on alati uks olemas kuhu saab lihtsalt siseneda. Hoia oma ruumi ja kui tunned, et pole jõudu, luba olla endale oma sisemise tundega, aktsepteeri seda ja tule taas tagasi. Sest ainult nii saad midagi muuta ja see ongi sulle õige, kui sa hoiad oma ruumi, kui oled kindel  nagu kalju ja edastad harmooniat, kui oma sisemise seisundiga teed ümbritseva ruumi harmooniliseks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia