Inimeskonna evolutsiooni tugevdamine DNA uuendamise ja uute tehnoloogiate kaudu.

Inimkonna evolutsiooni tugevdatakse DNA uuendamise ja uute tehnoloogiate abil. Inimese DNA muutub kaheksakümne spiraaliliseks, mis annab meile võimaluse palju paremini mõista “kes me tegelikult oleme” kui vaimseid olendeid, kes omavad inimese kogemust. Tänu sellele DNA uuendamisele saab meie sügav tundmine meie sisemiseks tõeks. Siis saab hingelik olemus meie jaoks selgemaks, sisenedes meie elureaalsusse. Me saame sügava arusaamise oma tõelisest kosmilisest päritolust; igaüks meist õpib oma hingemissioonist ja eesmärgist siin Maal, kogedes füüsilise tiheduse kogemust.

Kahekümne kahe kihi DNA aktiveerimine paljastab palju meile varjatud seoseid. Me saame suurema juurdepääsu oma hingemälule ja igavese jumaliku olemuse juurde. Me mäletame, miks me siia tulime ja omades kosmilist vaadet elule, saame võtmed ilusa reaalsuse loomiseks. Varjus olev DNA osa sisaldab meie jumaliku plaani vaimset geneetikat. Kui see DNA uuendus aktiveerub, hakkame me väljuma oma piiratud egoistlikust minast. Me ei sõltu enam keskkonna välisest tingimustest, mis hoiavad meid piirangutes. Ja siis saame rohkem häälestuda oma kõrgema minaga ilma jõupingutusteta.

See on nii loomulik protsess nagu hingamine, millest sa ei mõtle, kuidas seda teha. See tuleb vastu võtmise kaudu. Hirm, eraldatus ja kannatused hakkavad lahustuma, vabastades meid elu ja loovuse jaoks suurema armastusega. Rõõm saabub harmooniast iseendaga, iga meie osaga, saavutades terviklikkuse, mis varem puudus.

Me hakkame teadvustama, et me pole lihtsalt füüsilised olendid, vaid pigem suurepärased vaimsed olendid, kes elavad füüsilistes vormides. See teadlikkus meie tõelisest igavesest olemusest annab meile jõudu elada suurema vabaduse, tarkuse ja kaastundega. Lisandunud DNA aktiveerimine võimaldab meil avada sisemised tajupordid ja suhelda vabamalt kõrgemate tasanditega. Me ärkame üles meie sündimusest tingitud võimete juurde ja hakkame selgest nägema läbi selle reaalsuse illusioonide. Me taastame ühenduse oma jumaliku terviklikkusega ja saame aru oma ühtsusest. Kasvades ja laienedes, et mõista oma tõelist hinge olemust, realiseerime oma potentsiaali ja saame planeedil mõjuvõimsateks teadlikeks olenditeks. Vaimse DNA osa aktivaator on sisse ehitatud meie olemusse ja see käivitub, kui inimene on valmis. Ja kui see aktiveerub, võimaldab see meil tagasi saada oma sünnipärase õiguse olla jumalikud olendid ja ehitada “särav aju” (valgustatud intellekt), mis on sünkroonitud kõrgemate mõõtmetega. Tänu 12 aktiivsele DNA ahelale saavad inimesed juurdepääsu kõigile oma kõrgematele võimetele.

Nende hulka kuuluvad telepaatia, telekinees, selgeltnägemine, selgeltnägemine, peen energia tundlikkus ja palju muud. Igaühel võib see avalduda individuaalselt, ühe või kahe lisandunud “tajuorganiga”, kuid mitte kõigil korraga. Me saame kasutada oma aju 100% võimalustest, mitte ainult piiratud protsenti, mida me praegu kasutame.

See toob kaasa uskumatuid saavutusi kõigis valdkondades: tehnoloogias, meditsiinis, valgustatud vaimses elus, mis muudab inimeste suhtumise hirmust vabadeks. Paljud muutused puudutavad erinevaid eluvaldkondi, elu muutub turvalisemaks ja mugavamaks. Vaimne elu muutub, see muutub normiks, kui arenev inimene. Toimub evolutsioonihüpe, kus iseenesest inimkond saab valgustatud tsivilisatsiooniks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia