Päästja roll

Mis on varjul lähedase aitamise soovi taga? Tihti on seal peidus soov teisi muuta, oma vaatenurka peale suruda, kasvatada ja õpetada. Olles ise suutnud ennast sisemiselt muuta, tahame kohe ka kõrvalseisjaga sama teha. Oleme kindlad, et sarnased sammud võimaldavad ka lähedast muuta. Näeme teises inimeses tema negatiivseid segavaid mustreid ja oleme veendunud, et lähedane peab oma probleemi põhjust mõistma.

Meile tundub, et inimene elab halvasti ja me hakkame survestama, et ta ennast muudaks. Oleme arvamusel, et meie siiras ja puhas kavatsus on vaid soov teise elu heaks teha ja teda kannatustest vabastada. Oma Hinge headusest kantuna hakkavad paljud päästma ja ise sealjuures siiralt uskudes, et aitavad. Sügavamale vaadates on näha, et aitamisega tekitatakse kahju nii oma lähedastele kui ka endale.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar