Päästja roll.

Me läbime elu jooksul erinevad etapid, mis viivad meid enda poole. Need on universaalsed etapid, mida tavaliselt kogevad kõik inimesed. Vaid noored on praegu vabamad, sest teavad sisemisi loomise seadusi ja omavad ühendust oma hingega.

Paljud meist on läbinud või läbivad päästmise etappi. Me ärkame, kasvame ja muutume. Kui sa näed oma elus minimaalseid muutusi, siis tekkib soov kohe seda avastust teistega jagama, püüdes neid sõna otseses mõttes sundida järgnema sinu teed, sest arvad, et see mida oled teadvustanud on ainuõige ja sa tahad teisi päästa. Sest on ju valus vaadata, kuidas inimesed hävitavad end teadmatuses, samal ajal kui me saame neile kõik selgitada! Sellest hetkest alates algavad “kukkumised”. Sest inimesed ei soovi meid kuulata, lükkavad tagasi meie nõuanded pehmetes või isegi karmides vormides ja isegi kui nad kuulavad, tõlgendavad neid sageli omal moel – mitte nii, nagu me ootasime.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia