Kvantreaalsus. Teadvuse tervendav jõud.

Tahaksin, et selles sõnumis on jõudu tervendamiseks igale inimesele, kes loeb seda postitust. Võta aega, lõdvestu ja mõtle, ning võta igat fraasi endasse. Tervendamine hakkab toimuma praegu. Usu ennast ja kuula.

Mõni inimene võib arvata, et see on võimatu. Kas sõnad saavad sind tervendada? Need on ju lihtsalt sõnad. Jah, need on lihtsalt sõnad! Aga mis on sõnad? See on teadvuse töö! Kui lased sõnadel oma teadvuse kaudu liikuda, reageerivad mõned neist sinu sees ja laevad sind vastuvõetava tõega. Kuid mõned sõnad ei leia sinuteadvuses kajastust, jäävad tähelepanuta ja kaotavad oma jõu. Ja see on normaalne. Igaüks meis on ainulaadne. Ja igaüks meist tunneb erinevalt – mis sinu jaoks toimib ja mis mitte. See, mis sobib näiteks sinu  naabrile, võib sinule mitte sobida. Ja seega, lugedes postitust, tõmbab igaüks teist välja oma tõe.

Midagi resoneerib sinuga ja midagi mitte. Ja kui võtad midagi oma teadvusse, hakkab see sinu heaks tööle. See hakkab tegema muutusi. Seega muutuvad sõnad jõuks. Sellepärast, et jõud on sinu enda teadvus. Oledsellest kuulnud? Mõelnud sellele? Kasuta oma teadvuse jõudu praktikas või on see sinu jaoks vaid teooria, mille reaalsust sa pole veel kogenud?

Praegune olukord Maal on nii palju muutunud, et paljudest asjadest, millest sa varem lihtsalt kuulsid, kuid millega sa ise ei puutunud kokku, saavad nüüd reaalseks. See, mida peeti imeks, muutub reaalsuseks ja saadselle enda peal ise järgi proovida. Teadvus on tõesti see jõud, mis ravib. See ravib paremini kui tabletid! Kuid kui sa ikka veel pead ravimeid ainsaks ja võimsamaks jõuks, siis muidugi ei saa sa teadvuse jõudu ära kasutada. Tundub, et tablett on midagi materiaalset, füüsilist, ja seetõttu usud nende jõusse rohkem kuiteadvusse?

Teadvus pole vähem materiaalne ja füüsiline! Ja see on palju võimsam kui paljud asjad, mida peadmateriaalseteks. Teadvus on energia! Ja veelgi enam, teadvus suudab luua kavatsuse, see tähendab suunata selgelt struktureeritud mõistlikku energiat konkreetsele eesmärgile. Kas teadsid, et teadvuse abil saadkontrollida oma keha füsioloogiat ja biokeemiat? Mõttejõu ja tahtejõu abil saad tõrjuda haigusi, tugevdada immuunsust, peatada vananemisprotsessi ja pikendada oma elu?

Meie ees seisab praeguse evolutsiooni etapi kõige olulisem ülesanne – teadvuse tervendava jõu omandamine.Sest uus aeg on uute lähenemisviiside aeg. Tervendusmeetodite areng ei peatu, peagi saab aru, et sama informatsioon on lihtsalt laetud tervendava energiaga, sõnadesse – mis kannavad seda teavet teadvusesse, rakkude teadvusesse. Ära oota, kuni meile ametlikult öeldakse, et saame nüüd end tervendada teadvuse abil. Sest ametlikult riiklike terviseasutustest kunagi seda ei ütle.

Alusta juba praegu, kasuta oma Looja võimeid. Anna prioriteet Vaimule, teadvusele, enda tahtele. Otsi viise, kuidas veenduda, et need on tegelikult tugevamad kui materiaalsed asjad. Mäleta, et sa elad nüüd täiesti teises maailmas.

Näiteks kui sa haigestud, mõtled, sest oled nii harjunud, et haigus on tulnud kuskilt väljastpoolt, et halvad väliskeskkonna tingimused levitasid viitust. Kuid tegelikult tuleb iga haigus seestpoolt. Sina ise lood selle – oma teadvuse veendumustega, oma mõtete ja selle info abil, mida võtad tõena. Tuleta meelde neid hetki, kui sind mõjutasid meedia andmetest saadud hirmutavad andmed ravimatu ja surmava viiruse kohta. Teadvuse veendumus tegi oma töö. Paljud andsid sellele järele ja loovutasid oma kehad viiruse mõjule. See juhtus ka meie ajaloost loodud harjumuse tõttu – haigestuda, vananeda ja surra. Kuid nüüd uutes kvantmõõtme energiates on kõik muutunud ja saad kergesti loobuda kõigist vananenud harjumustest. Jäta need minevikku ja sulge nende taga uks.

Just nüüd võite alustada puhtalt lehelt, kuulutades endale: „Ma kuulutan, et minu teadvus on minu tervenemise peamine tegur! Alates sellest hetkest olen mina ise otsustaja, kui terve ja noor ma olen! Mina ise juhin tervenemise, tervise säilitamise, noorendamise ja elu pikendamise protsesse!“ Nii see on, sest sinu sõna ja tahtmise jõud on suurenenud mitmekordselt. Sest sa võtad oma elu loojana. Sa haarad enda kätte juhtimise ja oled jumalikult võimas. Alusta juba praegu oma Looja võimete kasutamist. Andke prioriteet Vaimule, teadvusele, tahtele. Mäleta, et nüüd elad täiesti teises maailmas.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia