Teadvuse kvantülemineku sümptomid.

Mis sinuga võib toimuda kui teadvus teostab kvantüleminekut? Tekivad sisemised küsimused, tahad mõista elu mõtet, kuid samas ei saa leida vastused ja oled ebarahul. Mida kaugemale sa vastuste otsimisega liigud, seda rohkem tundub, et oled eksinud ja tegelikult ei tea mida tahad. Võimalik, et enda arenguteel oled palju proovinud ja teinud, samas oled endas tundnud erinevad seisundid. Oled stressis, sest tunned kuidas oled kõrgemate energiate surve all, eriti seda tunneb füüsiline keha. Sa adapteerud kõrgemate vibratsioonidega, mis tõukavad sinust välja vanad veendumused ja harjumused. Sinu sees lausa keevad erinevad protsessid. Võib olla peapööritus, hajameelsus, desorienteerimine, eriti täiskuu ja päikese sähvatuse perioodidel: sa juba pole 3D-s ja liigud kõrgemate dimensioonide poole. Võid kuulda kõrvades kohinat ja muud helid, samuti on võimalik surve kõrvades. Peavalu tekib siis, kui sinu teadvus laieneb, aga taustal on veel olemas piiravad veendumused. Toimub aju muutus energeetilisel ja materiaalsel rasemel. Võid tunda raskust või valu kuklas, kulmude vahel. On võimalikud päevad kui oled väsinud, ärritunud, depressiivne, kardad ja nutad. Sinu kehas pidevat toimub ümberehitus, tekkib soov lihtsalt olla, istuda ja olla vaatleja. Tekib abitus teadmatuse ees. Oled ükskõikne oma saatuse suhtes, kaovad soovid, püüdlused, kiindumused. Võid tunda nagu miski surub rinnas, sinu süda avaneb. Võib tekkida vastupanu enda tegevusele või missioonile. Keha võib tunda nagu energeetilised tõuked, pulseerib, laieneb, vibreerub, sügeleb, muutub keha temperatuur. Unenäod võivad olla erksad ja dünaamilised. Puudub ajataju, võid kergelt midagi unustada, ei mäleta mis kuupäev või nädalapäev täna on. Vahest tundub, et nagu kukud elust välja. Ei soovi midagi teha, passiivsus, laiskus. Sa üritad toetuda endale vanale, kuid vana sina puudub, sa juba oled uus. Sa mahutad endasse rohkem valgust ja teadvustad oma jumalikust. Sinu keha teab mida ta hetkel vajab. Tahad tekitada enda ümber rohkem ruumi, visata välja asjad ja mööbli. Sinus avanevad uued omadused. Kasvab tundlikkus. Sinul on raske olla inimeste keskel, mingitel üritustel, kuulata tugevat muusikat. Sa ei viitsi kuulata inimeste tühja lobisemist. Kiiresti võid väsida sellest, mis sind ümbritseb. Sa häälestad ennast teiste dimensioonidega ja maailmadega, vabaned šabloonidest. Mida rohkem sa osutad vastupanu nendele protsessidele, mis sinus toimuvad, seda rohkem kannatad füüsiliselt. On raskem taluda 3D madalat sagedust. Võib kaduda söögiisu, muutuda kehakaal, sinu keha kohaneb uue energiaga. Võibolla sa pole võimeline tegema elementaarseid asju. Kui pead tegelema rutiiniga, sa ei saa seda enam taluda. Sinu elus kaovad sõbrad, lõpetad nendega suhtlema, võid järsku tahad muuta tegevust, mis sind on varem huvitanud. Võivad kiiresti muutuda plaanid, nii hing ja vaim tasakaalustavad sinu energiat. Võid avastada uue suuna kuhu tahaksid likiuda ja see sind innustab ja tõstab.

Paljud nendest, kes muudab oma elu, vabanevad eelmistest piirangutest ja veendumustes, siis nad võivad tunda transformatsiooni sümptomid, need võivad olla allergiline lööve, valud lihastes, külmahood, kehatemperatuuri muutus, võid reageerida ilmastikule, planeetide seisule, päikese sähvatustele. Ära karda need on normaalsed protsessid ja tähendab, et sa vabaned nendest vanadest energiatest, mis pole enam kooskõlas sinuga. Need sümptomid toimuvad laineliselt, kord on ja kord pole. Aitavad soolaga vannid ja meditatsioonid, vaimsed praktikad, jalutamine, hingamine, kerged harjutused. Sinu emotsionaalne seisund aitab üleelada sümptomid, armasta oma keha ja täna. Armasta ennast, oma lähedasi inimesi, täna elu ja leia endas tasakaal. Kõik see aitab kiiremini kohaneda uue energiaga.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia