Kvantreaalsus. Suhete uus mudel. Armastus uues reaalsuses.

Praegu toimub just see, mida Jumalik Ettevõtmine soovib – inimkonna ühendamine armastuses ja südamete avamine üksteisele. Ühendamise suunas liiguvad kõik, kes võtavad enda sisse universumi põhiseadused, mis põhinevad Tingimusteta Armastuse seadustel. Me lõpuks mõistame neid. Seda polnud vanas 3D maailma mustris.

Jah, need suhted, milles me varem elasime, ehitati ainult hirmu üksinduse ees, et ellu jääda suuremas plaanis. Ja see, mida me armastuseks nimetasime, oli tegelikult oma „teise poolekese“ otsing, kes samuti on piiratud ja eitab oma täiuslikust. Olime üksteisest sõltuvad. Isegi psühholoogid väitsid, et “armastus on töö”, peab iga päev selle kallal tööd tegema, et mitte “kaotada oma teist poolekest”. Me sageli ohverdasime ennast ja keeldusime oma vajadustest, huvidest ja tõelistest püüdlustest teiste kasuks. Sellistes suhetes tundsime ennast ebaõnnelikuna. Pidime end pidevalt kohandama partneri soovide järgi, ja sellised suhted tihti ammendasid ennast ja olid kaugel tõelisest tingimusteta armastusest.

Paljud meist, uute ülestõusuenergiate omaksvõtmise käigus, hakkasid mõistma, et see, mida me armastuseks nimetasime, pole tõeline armastus. Sest praegu olles kõrgetes hinge sagedustes, hakkame mõistma tõelist armastuse mõistet. Me ei saa enam leppida sõltuvusega teisest inimesest, solvumistega, arusaamatustega, kadedusega, selle tagajärjel vihkamisega ja kannatuste valuga, keeruliste läbielamistega. Ei saa enam täita abielukohustust ilma mõlema inimese hingede ühenduseta.

Nüüd tunneme, et meie jaoks sobivad ainult tõelised vaimulikud suhted, mis viivad tõelise iseseisva liiduni Jumaliku Armastuse energiates. Sellised suhted on peamine näitaja sellest, et me hakkame tõepoolest elama uutes kvantmaailma tingimustes. Samal ajal me ei püüdle iga hinna eest kedagi leida enda kõrvale. Olles oma iseseisvuses ja autonoomias ühendume nagu sõltumatud planeedid, unikaalsed maailmad ühes süsteemis, mis asub ühel Armastuse ja Südamlikkuse lainel. Ainult sellised uued suhted viivad meid välja üksindusest ja annavad ühtsuse võimsuse. See tee ühtsusele ei alga teistest inimestest, vaid ühinemisest, enese leidmisest. Uutes suhetes esimene ja peamine tingimus on ühtsuse saavutamine oma Jumaliku Mina’ga. Kui tunneme ühtsust oma Jumaliku Mina’ga, siis me pole enam üksikud, isegi kui teist inimest kõrval pole.

Tegelikult need inimesed on juba olemas uutes energiates ja nad võivad olla nii lähedal, lihtsalt tuleb neid näha, tunda oma hingega. Aga see juhtub ainult siis, kui sa ise leiad oma Jumalikkust. Ilma enese leidmiseta ei suuda sa teistega täielikult suhelda, rääkimata suhete loomisest. Pole saladus, et paljud meist tunnevad end endiselt tühjuses ega saa aru, et just läbi oma tõelise Mina oled sa seotud kogu maailma ja kõigi inimestega. Väljapääs üksindusest – sinus endas! Kui oled oma Jumalikkuses, tõmbad enda poole samasuguseid inimesi. See nähtamatu side on juba olemas ja on alati olnud peenemates tasandites – me oleme koos. Jääb vaid avaneda üksteisele füüsilises mõttes ja öelda: “Tere!”

Uued suhted muudavad tavapärased armastuse stereotüübid. Nendes sa hakkad iseennast mõistma, iseennast aktsepteerima ja hindama. Sa ei vaja enam karku ja toetust teistelt, sest leiad omaenda vaimse telje. Sinu enesemõistmine, sinu soe suhtumine iseendasse, mis tuleb sinu Jumaliku väärtuse aktsepteerimisest, avab su südame maailma ja teiste inimeste vastu. Sa pole enam eraldatud maailmast valu ja hirmu barjääridega. Tunnetad sügavat ühendust kõigi vahel ja see ühendus kulgeb läbi su südame. See ühendus pole rajatud ootusel, vaid täielikul usaldusel ja teiste aktsepteerimisel. See on uute suhete mudel ja selle taga on tulevik! See viib positiivse sünergiani.

See on siis, kui me vaatame üksteist, või lihtsalt oleme koos ja elame samade tunnetega. Igaühe tunded korrutuvad mitmekordselt ühes armastuse väljas, ühel Jumaliku mõistmise, Jumaliku siiruse lainel. Ja see pole ainult mehe ja naise armastus. Sa võid lihtsalt seista tänaval juhusliku vestluskaaslasega ja leida ühise laine. Kus te edastate üksteisele vastuvõtmise ja tänulikkuse energiaid. See hetk on hindamatu igale inimesele, ning see hetk on iseenesest piisav. Teil pole vaja suhet jätkata, kui te seda ei soovi. Teil pole vaja mõelda, et keegi teist võlgneb midagi kellelegi teisele. Võite lihtsalt üksteist kingituseks anda puhta tingimusteta armastuse lainetega, ootamata midagi teineteiselt, ja lahkuda, teades, et teie hinged on tegelikult alati olnud lähedased ja tuttavad, on ja jäävad Jumalikku ühtsusse ühendatuks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia