Keha, hinge ja moistuse ühtsusest. Rahu seisund kui praeguse aja liikumapanev jõud.

Meie praegune reaalsus sisaldab endas kahe maailma komponente: mineviku maailma, kus suhtlus põhines võitlusele, survele ja sundimisele, ning uut maailma, kus loov tulemus saavutatakse ainult rahu, mõistmise, koostöö ja armastuse kaudu. Ja ainult meie valime, millises reaalsuses me elame.

Mõned inimesed kes minu poole pöörduvad on pisut hirmul oma rahuliku seisundi, sisemise täisväärtuslikkuse, tänulikkuse, rahu, reaktsioonide ja emotsioonide puudumise pärast, sest varem inimene on teisiti reageerinud samadele olukordadele ja samade sündmustele (isikliku elu puudumine, probleemid tööl ja muud väikesed ebameeldivused…). Täna see enam ei tundu katastroofina. Miks me enam ei võitle ega viitsi konkureerida ja tahame tunda endas heaolu?

Tundub, et kõik teavad juba: kõigepealt usu endasse, vali endale parimat, tööta oma sisemise seisundiga ja siis hakkavad muutused väljastpoolt tulema. Kuid tegelikkuses just siis, kui hakkad end tundma rahulikult sõltumata asjaoludest, oled rahulik ja tasakaalus, tõuseb esile küsimus: “Kas ma ei lähe hulluks?.. Mul pole seda ega teist, aga mul on lihtsalt hea olla“!

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia