4D atribuudid ja ülesanded

4D toimib ülemineku sillana 3D-st 5D-sse. See võib tähendada, et inimesed tegelevad oma isiklike arengu- ja muutusprotsessidega, ning otsivad uusi viise mõtlemise, käitumise ja olemise jaoks. Ülesanne on liikuda vanadest piirangutest ja harjumustest edasi uutesse teadmistesse ja teadvuse seisunditesse. Miks 4D aktiveerib ohvri- ja vastutuse teemad? 3D-s on kõik tingimused ja üles ehitatud vastandamisele, konkurentsile. 5D-s eksisteerib üks ühtne väli või ühtsus. 4D on omamoodi üleminekusild ühest mõõtmest teise.

Sellega kaasneb üks parameeter, mis aktiveerub ja puhastub aktiivselt, see on – ohver. Kujutle, et oled juba ammu liikunud 5D-sse – nii enda peas, kehas kui ka energiakeskustes. See tähendab automaatset juurdepääsu hetke materialiseerimisele, ehk mõtled ja see kohe loob. Nüüd meenuta, mis toimub keskmise inimese peas. Kujutle tema mõtted,  pidevat sisemist dialoogi, hirmulugusid ja halvimaid arengu võimaluste versioone, sest inimene keskendub rohkem selle, mis võib juhtuda, mitte positiivsele tulemusele. 5D eeldab täielikku vastutust – mitte ainult oma elu eest, vaid ka oma mõtete, emotsioonide, tunnete ja tegude eest. See on täielik läbipaistvus, kui mõtlete ainult sellele, mida sa tegelikult saada tahad. Lisaks sa ei mõtle vaid sellele, sa tunned, elad läbi vastavaid emotsioone vastavalt oma soovile ja samuti tegutsed lähtuvalt sellest seisundist.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia