Armastuse vibratsioon

On oluline mõista erinevust armastuse kui emotsiooni ja armastuse kui sageduse vahel. Meie tunded ja emotsioonid kõiguvad ja muutuvad, tõusevad ja langevad igas kogemuses ja kohtumises, sõltuvalt sellest, kuidas me mõtleme. On raske jääda oma tunnetega kindlaks ja stabiilseks. Kuid armastuse sagedus on alati olemas, see ei muutu ega kõigu. See on universaalne ja kestev. Tegelikult on armastuse sagedus ainus kindel asi selles maailmas, kõik muu on pidevas muutumises.

Armastus on nagu alkeemiline vahend, mis aitab meil muutuda ja kasvada. Jumalik armastus avab meie silmad nägema asju mitmekülgselt – valgust ja varju, potentsiaali ja väljakutseid. Armastus on mehhanism, mis ühendab mõistuse ja südame üldise harmoonia ja jumaliku partnerluse loomiseks. See on põhialus, mis võimaldab meil kasvada ja avarduda. Armastus – on helisev meloodia, mis sulatab meie südamed ja tõstab meid kõrgustesse. See on elujõud, mis ühendab meid kõigi elusolenditega ja hõlmab meid universumi harmooniasse. Armastus on võti meie hinge avamiseks, avastamaks sügavustes peituvat ilu ja tõde.

Lase armastusel sind juhtida oma teekonnal, luues kauni harmoonia ja valguse igas sammus. Ole avatud armastuse maagiale, mis annab sulle jõudu ja inspireerib olema parim versioon iseendast. Mõista armastuse jõudu ja laske sellel valgustada sinu teed ning täita elu õnne ja küllusega.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia