Kontrolli plussid ja miinused

Kontroll nagu kõik teisedki isikuomadused, võib Sul aidata elada või ka segada. Kui kontroll Su elu segab, siis Sa ei oska seda juhtida. Tasakaalus kontroll on kui lendav lind, ta kontrollib oma tiibu ja suunda, kuid lendab vabalt, naudib lendu ja kergust.

Kui Su elus puudub kontroll, siis Su elu sarnaneb sügisese kuivanud puulehega, mida tuul allutatult siia-sinna lennutab, ilma et lehel oleks vähimatki võimalust oma lennusuunda määrata. Kontrollil on omad miinused: kõik peale Sinu teavad, mis Sulle parem on, kuhu peaksid liikuma, mida tegema, kuidas peaksid elama ja Sina oled nende ootustega vastavuses; Sa ei oska oma arvamust väljendada ja ei saa ega oska enda eest seista; Sa ei kuula oma sisemist häält ja ei teadvusta oma tõelisi soove. Kontrolli plussideks on: Sa usaldad ennast ja oma elu, Sinus areneb paindlikkus ja tolerantsus.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia