Karma käesoleval ajal

 

Juba me elame uues ajastuses, uute seadustega! Tegelikult inimesed ammu on tundnud nende seaduste mõju, kuid praegu on tulnud periood, kui kõik saavad tunda “enda nahal” neid seadusi, samuti mõjutab kuidas me oleme kooskõlas inimestega, loodusega, maailmaga ja jumalaga, Universumiga. On lõppemas mäng nimetusega „võitus headuse ja kurja vahel“. Me oleme mänginud erinevaid rolle: ohver, timukas, looja, hävitaja. Me oleme pikalt elanud hirmuga, et võime iga hetk kaotada oma füüsilise keha. Nendes vana maailma tingimustes meie ülesanne on olnud tuletada endale meelde, et oleme surematud olendid, tähendab tähtis on transleerida armastust sõltumata olukorrast.

Tahaksin selgitada, mis praegu toimub meie karmaga. Sõna „karma“ tähendab järeldus. Karmas puudub karistus. Loojaga loodud karma mehhanismid on vajalikud selleks, et teadvustada me oleme Jumala sädemed, mis on tulnud Maale katsetada oma tugevust, jõudu ja luua valgust materiaalses maailmas. Karma suunab ja näitab teed selle asemel, et peaksime käima suletud ringis ja tegema ühed ja samad vead.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia