KODU on meie sees.

Kõik meist erinevatel eluetappidel oleme igatsenud maailma, kus pole vaja mängida rolle, kaitsta end, ületada ebameeldivat olekut, tunda end erinevana teistest, kuid kõik me oleme seda kogenud. Aja jooksul, kui liigume enese ja maailma poole, ning muudame end, muutub üha selgemaks, et sellist kohta pole väljaspool. See koht hakkab  avama ainult siis, kui meie sees toimuvad muutused. Kui me teostame endas maagilisi muutusi, siis äkitselt saabub hetk, mil sina – nii erinev teistest ja nii “imelik” – äkitselt muutud atraktiivseks neile, kes sind varem ei märganud… Ja siis selgub, et iga inimene, kellele sa vaatad, väärib soojust, armastust ja imetlust, ning pole midagi, mis tekitaks sinus tõrget… Siis hakkad tundma tänutunnet maailma, Jumala, iseenda, elu vastu, mis väljendub kõige toimuva täielikus aktsepteerimises ja soovis maksimaalselt selles viibida, kogedes erinevaid tundeid ja kogemusi.

Ja alles sel hetkel hakkad mõistma, et kodu on seespool, sinu südames. Kui me leiame südamega ühtsuse, kui vabastame end suurest hulgast programmidest, siis selgub, et KODU oli alati siin ja praegu. Lihtsalt me olime nii hõivatud millegi muuga, et me ei märganud seda.

Aga on ka teine ​​aspekt sellest kontseptsioonist. KODU – kui kolme jõu ühtsus meis: Laps-Isa-Ema. Reaalsus, kus meil on hea, avaldub meie ümber just siis, kui need kolm jõudu meis on tervikuna kohal, kui me tunneme KODU sees ja väljendame seda iseendas. Kõigil meist on need kolm jõudu: lapse muretus, mängulisus ja loovus, mehelikkuse sihikindlus, vastutus ja mehelikkuse Laius, ning naiselik energia rahulik, sügav ja toetav energia. Kui need on tasakaalus, siis saab meie KODUks armastuse valitsev maailm ja see armastus valgub väljapoole.

Kordan, kõik need kolm komponenti on olemas igas meist praegu. Olemuslikult on iga energia, mida me avaldame ühiskonnas, kas naiselik, mehelik või lapselik. Kuid tuleb eristada, kus on ainult mehe, naise ja lapse maskid, ning kus on tõeline Lapse, Isa ja Ema energia.

Näiteks kui tundub, et me pole piisavalt sihikindlad, loogilised ja järjekindlad oma elus, räägime mitte tõelisest mehelikust komponendist, mis on tervikliku KODU jaoks nii oluline, vaid rollimehelikust komponendist – põhimõtteliselt maskist, midagi kellegi jaoks tõestada üritavast. Kuid seni, kuni rollimehelikkus meis ei kao, ei suuda tõeline mehelik energia avalduda.

Sama kehtib ka naiseliku energia kohta. Naiselik energia ei ole seal, kus seda üritatakse otsida – seelikutes, käsitöös, karjäärist loobumises, eneseohverdamises jne. Tegelikult on see kõiges selles olemas, kuid selle alus on hoopis muus – tundes, et olen ilus sellisena, nagu olen ja usus, et kõik saab olema nii, nagu peaks olema. Paljud teist on seda kindlasti tundnud. Uudishimulik, naeratav ja lõbus tähelepanelikkus sellele maailmale, mis on omane sisemisele lapsele, on ka juba meis olemas.

Lühikeses artiklis ei saa rääkida kõigist jumalike Lapse, Isa ja Ema tõeliste energiate nüanssidest. Lisaks on oma sisemise lapse tervendamine, oma sisemise mehe ellu äratamine ja oma sisemise naise avastamine töö, ning mõnikord pikk protsess. Kuid tulemused on suurepärased ja inspireerivad.

Proovi lihtsalt tunnistada nende jõudude olemasolu endas ja pööra tähelepanu nende loomulikule ilmnemisele. Kui suhtled maailmaga, ole teadlik sellest täiusest, mis sinu sees on, see aitab leida tasakaalu, erilist vastupidavust ja reageerida mitte inimeste maskidele, vaid nende tõelisele olemusele. Siis rollid, stereotüübid, eelarvamused lahustuvad iseenesest, ja iga hing, kus on armastuse säde, ärkab ellu, sulandudes meie Uude maailma.

Kujuta ette maailma, kus iga inimene on endas tasakaalustanud muretu lapse, vastutustundliku tegutseva mehe ja vabalt voolava kaunitari – sisuliselt leidnud Jumala endas, tasakaalustades Jumalikku Last, Jumalikku Isa ja Jumalikku Ema. Sellises maailmas pole vaja vastastikust “võitlust” ega õpetlikke stsenaariume, on ainult rõõmus kaasloome. Keskendu oma sisemise jumaliku idule, hellita seda ja sinu sisemine KODU peegeldub kindlasti väljapoole.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia