Karma-enesehävitamise tõkke.

Meie tajus kipub karma sageli olema hirmutav ja karistav. See on midagi, mida väldiksime meeleheitlikult, mille eest tahaksime peituda ja põgeneda. Kuid praegu elame ajal, kui igale meist on palju kasulikum, öeldes seda tänapäevase keelega, lõpetada oma karmalised õppetunnid, et minna üle järgmisele tasemele oma evolutsioonis, mitte jääda kinni samasse kogemusse, projitseerides uusi kannatusi ja nende kordusi oma ellu. Aeg on kiirenenud ja seetõttu naaseb karmaline tasumine nüüd inimesele tema praeguses elus, mitte järgmistes, nagu varem.

Tegelikult eksisteerib maailmas varjatud kurjuse enesehävituse seadus, mis tähendab: inimesi, kes on täidetud hävitava energiaga, ei tohi suurema eesmärgiga lasta ilmuda. Sest eesmärk on suurendav klaas (lääts), kõige selle kordamine, mis inimeses juba olemas on. Hävituse suurendamine ei ole maailmale mõttekas. Seetõttu on iga inimese jaoks väga oluline vaimselt küpseda, kasvades energiliselt.

artikli-ostmise-teade]

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia