Inimese teadvuse 8 tasandit. Neljas osa. Kõrkus või Hinge tee?

Nüüd algab tõesti huvitav lugu. Asi on selles, et teine ja kolmas teadvusetasand on elusad hinged. Neil on oma kannatused, kogemused, tunded ja emotsioonid, aga elusad! Ja see on tohutu väärtus! Need on inimesed, kes ajapikku oma evolutsiooni ja transformatsioonide käigus suudavad luua uut. Nad suudavad seda maailma paremaks muuta. Neil on loova ja jumaliku alguse idud, mida kõik ei kasuta ära, kuid need on olemas. Just need inimesed on need seemned, mis eraldudes umbrohust, on potentsiaalselt valmis saama tõeliseks Jumala näo ja sarnasuse inimeseks. Mõnele õnnestub see realiseerida praeguse elu raames, teistele võib vaja minna mitmeid kehastumisi. Kuid nad on elusad ja see on peamine…

Esimesel ja neljandal tasemel on aga palju roboteid ja muid maatriksi poolt programmeeritud loomusi. Need pole kõik sellised, kuid paljud on. Neljandal tasemel on lisaks palju teiste tsivilisatsioonide esindajaid… kindlasti olete kuulnud roomajaid, putukaid, hallid, kloone, hübriide, biorobotid jne… ei tahaks minna vandenõuteooriatesse, kuid neid teadvusetasandeid mainimata jätta on võimatu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia