Elu on sisemaailma peegel. Vaata, kes sa tegelikult oled.

Elu on nagu peegel, mis peegeldab sinu hingeseisundit. Reaalsus vaid peegeldab seda mida sa hetkel endas kannad. See näitab sulle järeleandmatult, mis on sinu sees peidus, pööramata tähelepanu maskile, mida sa üritad välismaailma jaoks luua.

Hirm

Kui hirm on asunud sinu olemuse sügavustesse, saadab elu sule väljakutseid, mis panevad sind proovile ja panevad sind endas kahtlema. See viskab ette takistusi, mis tunduvad ületamatutena ja panevad sind tundma ennast haavatavana ja abituna.

Agressioon

Kui sinu sees pulbitseb agressiivsus, muutub elu lahinguväljaks. Sa kohtad inimesi ja olukordi, mis vihastavad sind ja kutsuvad esile konflikte. Välismaailm peegeldab sinu sisemist raevu, tõugates sind vastasseisu suunas.

Tahe võidelda

Elu on nagu peegel, mis peegeldab teie hinge seisundit. See väsimatult näitab sulle seda, mis on sinu sees peidus, pööramata tähelepanu maskile, mida sa üritad välismaailma jaoks luua.

Kui sinul on tugev soov võidelda, pakub elu sulle väärikaid vastaseid. Sa seisate silmitsi konkurentidega, kes panevad proovile sinu jõu ja otsustavuse. Elu esitab väljakutseid, mis nõuavad sinult visadust.

Süütunne

Kui sind vaevab süütunne, leiab elu viisi, kuidas sind „karistada“. Sa kohtad raskusi ja tagasilööke, mis tunduvad nagu kättemaksuna sinu varasema väärkäitumiste eest. Elu tuletab meelde sulle vead, tekitades süü- ja vääramatuse tunde.

Viha

Kui sa hoiad endas pahameelt, otsib elu põhjusi, et tekitada teile veelgi rohkem pahameelt. Sa kohtad inimesi, kes sulle haiget teevad ja su plaanid segi ajavad. Elu annab sulle pidevalt meeldetuletusi oma pahameele kohta, suurendades teie pahameeletunnet ja kättemaksu soovi.

Elu eesmärk on näidata sulle, kes sa tegelikult oled.

See püüab paljastada sinu isiksuse varjatud osad, nii head kui ka halvad. Elu ei ole huvitatud sellest, kuidas ja mida sa tahad näidata, vaid sellest, kes sa sügaval sisimas olete. Elu tunneb sind sellisena, nagu sa oled ja tahab aidata sinul ennast tundma õppida ja omaks võtta oma tõelist mina.

Seetõttu on oluline tunnetada seost sinu sisemaailma ja väliste sündmuste vahel. Pööra tähelepanu sellele, mis sinu elus toimub ja kasuta seda kui võimalust ennast paremini mõista. Muutes oma sisemisi uskumusi ja emotsioone, saad muuta ka oma elu. Pea meeles, et elu ei ole sinu vastane, vaid liitlane sinu teel.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia