Juunikuu energeetiline transformatsioon.

Just sel hetkel, kosmiliste muundumiste kuu alguses, toimuvad olulised sündmused. Alates esimesest juunikuu päevadest on registreeritud võimsad X-klassi päikese sähvatused, mis ennustasid rekordilisi purskeid, geomagnetilisi torme ja virmalised. Schumani resonants on samuti aktiivne. Need nähtused on seotud 25. päikese tsükli lõpetamisega, mis on loomulik protsess, kuid need näitavad ka inimkonna valmisolekut uueks “uuenduseks” meie energiaväljas.

Kuidas see kõik algas?

Just sel hetkel, kosmiliste muutuste kuu alguses, toimuvad olulised sündmused. Inimeste ärkamine, kes seadsid endale “muutuste kursi”, algas ammu. Need olid suured, paljudele teadaolevad isikud, kes julgesid muuta reaalsuse taju. Nad tegutsesid ajal, mil energiaseisundid olid palju vähem soodsad ja ühiskonna teadvusetase oli palju piiratum kui praegu. Täna on maailmas vähemalt tuhat korda rohkem selliseid võimsaid olendeid. Just nemad määravad praegu suuna. Mõned neist ei pruugi isegi teadvustada, millise tohutu potentsiaali nad endas kannavad.

Need on inimesed, kes on oma elus palju kannatanud, järgides oma intuitsiooni, on nad läbinud sisemise muundumise, mis “süütas sisemise valguse”. Nad suudavad oma eeskuju abil valgust süüdata pimeduses.Planeedi vibratsioon kasvab pidevalt, sundides liikuma kõrgema vibratsiooni suunas. See tähendab, et kõik raske ja madal vibratsiooniline peab muutuma. See peab läbima muutuse, et ellu jääda uues ruumis, või “sureb”, “hävitades iseennast”. Kõik see „pimedus“ algab minevikust ja naaseb nüüd kiire tempoga tagasi. See leiab palju ilminguid paljudes peresuhetes, tervises ja raha tasandil. Kahjuks panevad paljud inimesed sageli vastutuse koorma oma lähedastele. Siin võime teha palju vigu, püüdes aidata ja unustades, et see on nendetöö, kes seda kogevad.

Mida saame teha?

Esiteks, tervenda endas kõik see, mida teistes madalvibratsioonilisena tundsid, see tähendab, mida sa teistekaudu endale tõmbasime. Meil on võimalus täielikult kontrollida oma individuaalset protsessi ja me peaksime alati esimesena endast alustama. Teiseks, luba teistel kohtuda oma vastutusega. Ainult nii saavad lähedasedja teised inimesed midagi õppida ja me saame välja astuda “maailma päästjate” rollist ning mitte jäädvustada nende kannatusi. Kui keegi “toitub meie energiast”, siis kaotame selle, sageli mõistmata, et lubame seda teadvustamatult ise. See juhtub seetõttu, et meie tähelepanu ja teadlikkus on hajutatud, ning suurema osa oma elust oleme kohal mitte endas, vaid välisküsimusi lahendades.

Kuidas sellega toime tulla?

Just praegu, kosmiliste muutuste kuu alguses, toimuvad olulised sündmused. Selleks, et kaitsta oma energiat võõra mõju eest, alusta sisemise tasakaalu ja eneseteadvuse taastamisega. Keskendu sellele, et elada teadlikult, pöörates tähelepanu igale oma sammule ja iga hingetõmbega. Õppi mitte lubama oma mõtetel hajuda välismaailma sündmuste hulgas, vaid harjuta viibimist antud hetkes. Kasuta oma elus meetodid, mis tugevdavad sinu sisemist keskendumist. Meditatsioon, sügav hingamispraktika või lihtsalt vaiksed jalutuskäigud looduses aitavad vähendada sisemise müra taset ja saavutada vaimse selguse. Õppi juhtima oma tähelepanu – see tähendab õppida mitte reageerima iga väikesele välisele ärritajale, vaid valima, millele keskenduda ja mida jätta oma sisemaailma piiridest välja. Ümbritse end inimestega, kes toetavad sinu püüdlusi harmooniat ja enesearengut, ning väldi neid, kes ammutavad sinu energiat. Kõige olulisem – õppi ütlema “ei” ilma süütunde või hirmuta. Seega saab eneseteadvustamine ja sisemine keskendumine muutub sinu kilbiks, mis kaitseb sind isiklikus energiaväljas.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia