Armukese valikud ja nende tagajärjed: miks suhted abielumeestega on probleemne teema?

Ära arva, et mehed, kes on abielus oma armukestega, on mingi eriline naistetüüp. Ma mõistan hästi naiste tundeid ja valikuid, kuid ei võta kellegi poole. Esiteks, üsna raske on üksteist eraldada, kuna armukeste seas on palju abielus naisi või eilseid abikaasaid, keda peteti, ning kes nüüd korraldavad oma isiklikku elu. Teiseks on armukesel ja naisel, kes mehe armukest talub, sama põhjus, miks ta jääb aastateks kolmnurka, on ohver ja ei tule sellest välja. Ja kolmandaks armukestel on sama palju valu. Seega, kui sul vedas ja sa ei olnud abielus mehega armuloos, siis pole vaja teisi hukka mõista.

Suhted abielumeestega algavad alati lihtsalt ja loomulikult. Kui oled abielus, lämbud igapäevarutiinis ja soovid oma tundeid värskendada, siis miks mitte alustada kerge flirdiga? Just need samad mõtted tekitavad olukorda – pärast hiljutist lahutust või ebaõnnestunud romantikat sa ei soovi midagi tõsist, nii et väike raputus ei tee paha. Ja siin on abielumees ideaalne kandidaat: teda pole vaja kaua veenda, enamik küsimusi on tema jaoks lahendatud, mis tähendab, et ta ei nõua sinult palju. Mõne aja pärast hakkab tunduma, et oled kirglikult armunud. Käid nagu narkoosis, kus iga kohtumine on järgmine doos narkootikuid. Kuid peagi saabub murdepunkt ja sa saad aru, et su “kergemeelne” suhe toob vaid kannatusi, sest ta on siiski abielus. Aga nüüd on sellest välja tulemine väga raske.

Suhted abielumeestega algavad hirmust ja see pole armastus. Abielus naised kardavad midagi muuta, kaotada ühisvara, äri, jätta lapsed ilma isata või solvata meest lahutusega, jääda rahast ilma. Vallalised kardavad võrdsete partnerluste suhteid ja otsivad kergemaid ja kättesaadavamaid võimalusi. See on sama kui selle asemel, et õppida elu nautima, võtad narkootikumi ja selle eest tuleb maksta.

Mida teha, kui oled sellesse sattunud? Täpselt sama, mida inimesed teevad, kui nad narkootikumidest loobuvad – selgitavad endale, et nad tahavad elada, mitte surra kraavis, ja lõpetavad tarbimise. Seega vahetad telefoninumbri, eemaldud kõigist sotsiaalmeediakanalitest, annad endale igapäevase füüsilise koormuse ja ei lange armukesega kohtumise katsetele. Kui pead lahkuma, siis lahkud. Pea meeles, et sinu elu on vaid sinu enda oma – temal pole sinu eluga midagi pistmist. Ja siin ei ole erandeid.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia