8 tingimust, mis mõjutavad loomise tulemust.

“Ma olen oma reaalsuse looja, ma loon kõike, mida vajan.” Inimesed, kes pole kunagi puutunud vaimse kirjanduse ega enesearenguga, ei mõista seda. Nad vaatavad enda ümber, näevad oma elus toimuvaid probleeme ja jõuavad järeldusele, et nemad poleks selliseid asju tahtnud. Nad näevad ainult kaost, probleeme ja negatiivsust. Aga on inimesi, kes on hakanud tegelema enesearenguga ja vaimse kasvuga, ning nemad mõistavad, et see, mida neil praegu on, on nende endi loodud. Nende reaalsus koosneb paljudest erinevatest komponentidest, mis on nende elus kujunenud. Iga inimese kogemus on ainulaadne.

Mõnedel inimestel on probleeme vastuolude lahendamisega. Mõnel on raskusi oma veendumuste mõistmisega. Mõned inimesed ei suuda tunnistada, et neil on probleeme, sest nende elus on pimedad kohad, mida nad ei näe ega mõista.Tänase artikli teema on teadliku loomise tähtsus. Vaatleme aspekte, mis mõjutavad selle tulemusi, ning uurime, miks mõnel inimesel see ei õnnestu, hoolimata nende pingutustest.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia