Meie mõtted.

Paljud riidlevad endaga oma negatiivsete mõtete pärast. Kuid kas meie ise pole need loonud? Ja kas on mõtetennast hukka mõista, kritiseerida, sukeldudes sellega veelgi sügavamalt negatiivsusse? Mõtted saavad meie omadeks, kui me nendesse sukeldume ja nendega oleme haaratud. Me pöörame neile tähelepanu ja need muutuvad osaks meie vaimsest kehast. Siis algab ka meie vastutus, sest need mõtted loovad meie tulevikku ja isegi karmat.

Kui aga teadlikult vaatleme pähe tulevaid mõtteid, neisse sukeldumata, siis hakkame märkama, et paljud neist pole meie enda loodud, vaid on saabunud meile üldise ruumi kaudu. Me võime mööduda kellegi kõrval, puudutada tema välja, ning näha tema mõtteid enda sees. Kõik on omavahel seotud, kõik on Üks. Mõnikord ei ole kõrval kedagi, kuid energiakiir jääb alles peale inimest, kes kunagi siin on olnud, ning saad teise inimese mõtted endale ja imestad mõtete üle, mis pole sinu omad. Võib juhtuda, et sisenedes haigla või polikliiniku ruumi, võivad tulla rasked mõtted haigustest, valust ja surmast. Sa võid märgata, et see on lihtsalt sellestruumist sinu väljasse tunginud. Sinul on õigus nendele mitte reageerida, võid jääda kõrvalseisjaks või võid hakata kannatama ja kartma.

Suurtes kauplustes võid ühineda üldise saginaga inimeste seas ja haarata toiduaineid või kaupu, mida sategelikult ei vaja. Sel viisil satub inimene alateadlikult rahva mõju alla. Kui sa sageli vaatad uudiseid, vaatadkõike järjest televiisoris või Internetis, siis kui palju neid peale sunnitud mõtteid kogud selles peenes ruumis? Ja siis paljud ütlevad, et neil on halb, algavad paanikahood, ärevustunne, rasked mõtted ei lase rahu. Just Teadlikkus võib aidata sinul märgata  ja näha, et sa pole neid loonud, seega sa ei kanna vastutust ja sinul on õigus mitte nendesse sukelduda. Siis nad lähevad kõrvalt mööda, libisevad läbi sind kahjustamata. Need on kui justkui pilved, mida näed, kuid ei sukeldu nendesse, sest sa neid ei vaja, sa ei soovi elada nende energiates.

Ja siis need mõtted ei mõjuta sind kuidagi ega vii negatiivsesse seisundisse. Sa ei pööra neile tähelepanu ja ei anna  jõudu ning seetõttu kaovad nad iseenesest. Sama kehtib ka ego, mõistuse programmeerimise ja mustritega kaasnevate negatiivsete mõtete kohta. Need kaovad, kui me lõpetame neile andma energiat ja seega ei pööra neile tähelepanu. See on peen vaimne töö, mille järel muutub sisemus rahulikumaks ja vaiksemaks, naaseb tasakaal.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia