Kvantreaalsus. Vaatepunkt ülevalt.

Olgu sa kes tahes ja kuidas sa ka ei ela, tunned sa, et planeet pole enam see, on toimumas globaalsed muutused. Suur osa inimkonnast on juba veendunud, et edasi läheb kõik ainult halvemaks ja alateadlikult valmistub maailma lõpuks. Paljud ei näe väljapääsu sellest kaosest, nad näevad: maailma probleemide süvenemist, keskkonna hävitamist, sõjad paljude ohvritega, tulekahjud, üleujutused, maavärinad – mis veel võiks juhtuda, et inimkonnale punkt panna? Jah, see on tõsi -Maa ei saa kaua taluda seda, mis praegu toimub – sõdadel pole kohta ülestõusnud Maal.

Sulle ja kõigile teistele anti teavet, ühel või teisel viisil, et alates 2012. aastast oleme kvantüleminekus. Kuid paljud kardavad hüvasti jätta minevikuga,  tuttavate mustritega, et nad jätkuvalt võitlevad vastu, püüdes kaitsta ennast toimuva eest ja ei soovi sellest midagi kuulda. Tuleb välja, et inimestel on parem hukkuda uuesti sõdade või apokalüpsise tules – sest see on kõikidele selge – kui hakata uutmoodi elama ja ennast muutuma.Muutuma pead eelkõige oma teadvuses, kasvama vaimselt ja võtma kogu vastutuse oma elu eest enda kanda, ning laskma endasse ülemineku energiad. Õppima vaatama maailma, maad, oma elu teisiti – mitte alt – loomalikust, füüsilisest seisundist, vaid ülalt – kosmilisest teadvusest ja minema avatud südamega kauni, uue reaalsuse poole.

Proovi uut, mis esmapilgul võib tunduda mõeldamatu – tunne kogu selle kaose taga, mis praegu Maal valitseb – VALGUST. Kõik, mida sa praegu näed, on vaid pinnapealne rahutus, udu, mis peagi hajub. Praegu me elame läbi  kõige tihedamat pimedust enne päikesetõusu saabumist. See pimedus klammerdub kinni viimasesse, millest saab kinni hoida, ehk nendesse inimestesse, kes seda toetavad, kes soovivad elada vanaviisi, nii nagu enne. Pimedus mõistab, et tema päevad on loetud, kuid tahab oma agooniat pikendada.

Praegu kogu mustus voolab inimestest välja, tekitades katastroofilisi situatsioone.

Kuid päikesetõus ei anna järele. Valgus saabub ja lahustab halastamatult pimeduse. Ühendades end meie sisemise valgusega, korrutab ta oma jõudu mitmekordselt. Praegu on oluline, et igaüks, kes on lasknud endasse ülemineku energiad, ei astuks kõrvale, vaid hakkaks särama ja see, kes juba särab suurendab oma valgust. Ainult nii saame aidata planeedil jõuda uuele tasandile kvantmõõtmesse. Kosmiline keskpäike abistab planeeti mitmekordselt, saates valguse energiaid meie päikese kaudu Maale  ja just 2023. aasta suvel algab tema peamine toime, mis oli kunagi programmeeritud Kosmilise Plaani poolt. Pimedus täielikult põletatakse ära. Miski ei tohiks enam kvanthüpet segada. Kõrged energiad täidavad planeeti täielikult ja see juhtub kiiresti, varsti valgustab kogu Maa.

Rääkides valgusest ja pimedusest, eeldatakse, et on olemas kõrge vibratsiooniga energiad ja madalad vibratsioonid. Kõrged vibratsioonid on valgus, madalad vibratsioonid on pimedus. Absoluutne armastus, armastus üksteise vastu, lahkus, avatus kõigile, tänulikkus, rõõm, küllus, rahu ja sisemine harmoonia – need on kõrged vibratsioonid, see on valgus! Hirm, mure, viha, ärritus ja hukkamõist – need on madalad vibratsioonid. Kui hakkame näiteks kedagi hukka mõistma, langeme depressiooni, hirmu ja jääme kinni pimedusse, ning kaotame tee valgusesse, koju – uude maailma. See on lihtne! Maal võidab valgus ja uude maailma pääsevad need, kes suudavad oma armastuse ja jumaliku valgusega tõsta oma energiat, pääseda hirmust välja ja õppida juhtima oma teadvust, olles positiivsed.

See tähendab, et varsti Maal jääb vähe inimesi, kes on hirmule ja muudele tumedatele energiate mõju all ja neil tuleb kas lahkuda planeedilt või tõsta oma vibratsioone ja leida jõudu, et toime tulla madalvibratsiooniliste energiate enda sees ning jõuda ühisele, uuele inimkonna arengutasandile. Kuid valik on alati meie enda kätes! Keegi ei sunni ja ei vea käest kinni. Igaüks on vaba seda ise otsustama.

Kuid kvant-hüpe enam ei oota, aeg selleks on olnud antud ja nüüd see on lõppemas. Sellepärast on praegu eriti oluline kõige pimedama tunni eel enne päikesetõusu hoida oma sisemist valgust. Kuidas mitte alistuda pimeduse energiatele ja hoida valgust?

Harjutus:

Vaatepunkt väljastpoolt.

Kui sa tunned, et keegi tahab sind hirmutada või viia sind masendusse oma virisemisega või halamisega – “oh, kõik on halvasti”, siis mõttes aseta end sellest inimesest eemale. Kujuta ette, et paned ennast, oma mõistuse, keha, jumaliku armastuse lumivalge, sädeleva energia sisse – tunneta valgust enda ümber, mis kiirgavad sinu inglid, puudutades sinu sisemist valguse allikat. Nüüd vaata olukorda juba teisest mõõtmest, tundes end kaitstud. Ütle endale: “See inimene pole tasakaalus, ta ei mõista, milliseid madalaid energiaid ta levitab, ta lihtsalt elab nendes harjumusest, kuid see on tema ego valik. Ta soovib, et keegi teine liituks tema valikuga, et mitte üksi elada oma probleemide ja masendusega. Kuid mina ei anna talle mitte mingisugust võimalust mind sellesse tõmmata. Minu valik on teistsugune: „Ma jään armastusse ja harmooniasse.” Mõtteliselt suuna talle armastuse ja headuse energiat. Tunne temale kaasa, sest kui ta on tasakaalust väljas nii iseenda kui ka maailmaga, tähendab see, et ta kannatab ja tal on halb. Kui sa siiski tunned, et sind puudutab selle inimese negatiivsus, siis eralda ennast oma emotsioonidest ja tunnetest, mis sellega seotud on ja vaata neid kõrvalt. Näiteks, kui sa tunned solvumist või langemist kurbusesse selle inimese pärast, siis ära varja neid tundeid, vaid pigem ütle endale: “Ma eraldan solvumise ja kurbuse endast, ning vaatan oma emotsioone kõrvalt …”

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia