Maa värvlised energiad.

Kõik energiad, mis on vajalikud inimkonnale, et elada ja areneda kvantmõõtmes, on praegu olemas meie planeedil. Ülestõusu plaan on aktiveeritud alates Meistri Jeesuse sünnist kaks tuhat aastat tagasi. See tee on olnud raske ja keeruline tihedates, rasketes hallides energiates. Kuid juba enne meie tsivilisatsiooni tekkimist oli inimkonna ajaloos olnud tõusu ja ülemineku katsed. Kvantdimensioonis avaldab meie planeet oma imelised energiad kõigile. Igal neist energiatest on oma eriline värv, mis aitab meil neid kasutada enda eesmärkide saavutamisel. Me ei pea enam kannatama, sest Maa ise muudab tumedad, rasked energiad valguseks oma lugematute valguse portaalide kaudu, mis on praegu avatud Maa pinnal. Maa on nüüd nagu tolmuimeja, mis imeb sisse madala sagedusega lained, tumedad energiad ja siis muudab need ja täidab ruumid vikerkaarevärvi kõrgete energiatega.

Meie samuti nagu Maa saame maailma ümber kujundada. Kui me värvime oma kujutluses ümbritsevad ruumid või planeedi  kuldse ja säravvalge värviga, täidame maailma armastuse ja headusega. Nüüd me saame sama teha lihtsalt ennast õnnelikuks ja terveks täites ennast värvilise energiaga. Kasuta ema Maa värvilisi energiaid ja loo endale heaolu, jõu ja rõõmu programmid, lihtsalt värvides energiad enda ümber teatud värvidega.

– Näiteks, kui tahad end õnnelikuna ja rõõmsana tunda, ning häälestada ennast õnne ja edu saavutamiseks, kujuta ette oma aura ja energeetilise väljas oma kollaseid energiaid.

– Kui midagi ei õnnestu, oled ärevuses, kehas on tervisehäired, siis kasta ennas lilla värviga, kujuta ette, et seisad lilla värvi vee all, valgus voolab ja katab sind. Lila valgus on hea tumedate inimeste neutraliseerimiseks, emotsioonide tasakaalustamiseks ning keha töö tervendamiseks.

– Kui tunned väsimust ja energiapuudust igapäevategevustes, väsimust, apaatiat, sukeldu minutiks punase värvi sfääri, eelistatavalt hommikul ja oled energiline kogu päeva jooksul.

– Et saada jõudu ja enesekindlust, suurendada enesehinnangut, kaitsta end teiste, eriti energiavampiiride mõju eest täida end sinise värvi energiaga.

– Et jõuda harmooniasse ja sisemise tasakaalu, et keha tunneks heaolu ja rahu aitab roheline värv. See energia aitab aktsepteerida ennast ja teisi sellisena, nagu nad on, ning leida teistega “ühist keelt”.

– Smaragd värv – aitab noorendus programmil siseneda sinu rakkudesse. Ühineda universaalse tervise ja nooruse allikaga.

– Sinine värv – indigo – Värv ühendab teid kõrgemate teadmistega, aitab kuulda oma kõrgemaid aspekte, intuitsiooni, kuulda nende vihjeid ja ennetada. Aitab avada kolmanda silma, aktiveerib  käbinäärme töö.

– Kuldne värv ühendab sind Vaimu tarkuse ja rahulikkusega, Buddha, Jeesuse nirvaanaga – see on tingimusteta jumaliku armastuse ja aktsepteerimise energia. Selle värviga tunned ennast armastatuna ja kõige parema vääriliseks. Kuldse värviga täitudes leiad endas Vaimukeskuse ja ühenduse Loojaga, kellelt tuleb “kuldne niit”, mis täidab sind maailma loomise jõuga. Aitab liikuda vaatleja seisundisse vaimu positsioonilt.

– Särav, sädelev valge on kõrgeima jumalikkuse energia. See aitab eemaldada kogu negatiivsuse, kõik mineviku blokid, hirmud ja ebakindluse, ravib ja taastab. See on absoluutse jumaliku armastuse ja kaitse värv. Ja see täidab sind ülemineku energiatega.

Kõik need värvilised energiad on meie käeulatuses ja neid on lihtne kasutada ainult väljendades oma kavatsust saada jõudu. Kujutage endale ette valitud värvi sfääri, sisenege mentaalselt sellesse ja täida ennast selle värvi energiaga, sukeldu sellesse mõneks minutiks. Samuti on hea, kui kannad seda värvi oma riietuses ja vaatad end päeva jooksul peeglist. Vaata ise, millised värvi energiad on sinu jaoks praegu olulisemad, võta need, täida ja uuene, loo oma maailm.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia