Sisenemine uude maailma.

Igaüks meist, läbib erinevat teadlikkuse teekonda. Sellisel viisil, mis on igaühele sobiv ja mugav. Kui sinul on õnnestunud siseneda täieliku mugavuse, õndsa vaikse rõõmu ja harmoonia seisundisse, tingimusteta aktsepteerimisse kõige ümbritseva suhtes – armastusega ja mõistmisega, et kõik kes on ümberringi, on samasugused nagu sina, siis on see artikkel sulle kirjutatud. Igaüks meist läheb oma teed, et tulevikus saaksime olla Loojad oma Universumile, oma rahvale, Inimkonnale, planeedile, kõige, mis on meie ümber.

Ja märk sellest, et me oleme õigel teel, on pidev töö oma sisemiste seisundite puhastamisel ja nende peegelduste jälgimine oma reaalsuses, ning paralleelselt sellega – enneolematu jõu ja inspiratsiooni kasv! Ülemineku portaalid on seal, kus sa praegu viibid. Ühendades kõik Mitmemõõtmelise Reaalsuse aspektid, samuti kõik mineviku ja tuleviku aspektid ühes MINA-s, hakad nägema igas olukorras enda ümber oma isiklikku panust sellesse, mitte tõrjudes vaid aktsepteerides, parandades olukorda enda sees hakkad sisenema Uue Reaalsuse Loomevälja juba selles kehastuses. lma oma keha muutmata sa muutud võimeliseks mõjutama kõiki protsesse, kõiki olukordi maailmas, lihtsalt vaikselt liikudes aeglaselt mööda “oma saatuse teid”. Sa ei nurise oma saatuse vastu, sa ei süüdista kedagi teist oma õnnetustes, sa ei mõista kedagi hukka, sa aktsepteerid kõike nii nagu see on, mõistes allaandmist kui teed iseendani. Meie missioon on Uue kollektiivse reaalsuse loomine, mis avaldub esialgu sinu isiklikus maailmas.

Sa juba oled paralleelses ruumis. Seal on veel vähe mõttekaaslasi, kuid kõik seal on tehtud sinu ja sinu loomingulise töö jaoks! Keegi ei saa sinna siseneda ilma, et pole kooskõlas sinu energeetilise väljaga ja vibratsioonidega. Sinu reaalsus pole sugugi selline, nagu meedia ja televisioon karjuvad – sa ei keeruta enam selliseid filme enda sees – sinu reaalsus on täis puhtaimaid kavatsusi, helgeimaid impulsse ja püüdlusi kõigile, kes on imekombel sinu reaalsusesse hiilinud. Sind ei huvita poliitika, sinul puuduvad viiteid negatiivsetele olukordadele maailmas. Sind ei huvita muu trall, mis sinu ümber toimub. Kõik, mida sa vajad, on sinu sees. Sind ei huvita miski, mis võib asendada sisemise armu rahutuse ja ärritusega. Sa kohe lülitad välja kogu negatiivsuse, lülitud ümber teisele faasile, teisele lainepikkusele, sinu väljad sünkroniseeruvad. Sa muutud Loojaks. Sa oled nagu maailmade vahelises ruumis, kus kõik, mis ei vasta sinu arengutasemele, tajumise tasemele, muundub koheselt sinu alla, võõras lahustub ja valgus tõmbub ligi. Sa märkad seda pidevalt ja oled alati kontaktis Allikaga.

Kõik, mida sa pead tegema, on hoida oma energiat endas. Kuidas sa jõuad Uuele Maale, Uude reaaalsusesse? Lülita oma energia välja kõigist teistest sinu energiat kulutavatest allikatest ja oled kohal.  Se oled lihtsalt Olemine. Sa lihtsalt käid ja hingad, elad, naudid.  Siin on ainult need energiad, mida sa valid või veel vajad, et töötada läbi vanad jääkprogrammid. Võib-olla mõned teist ei saa veel aru, millest räägitakse ja ei usu ega usalda. Valgusekandjad näitavad teed edasi neile, kes soovivad seda läbida. Olles läbinud kõik inimese õppetunnid, olles mõistnud kõik oma potentsiaalid ja võimalused oma kehas, võid ilma muutmata oma tihedust, proovida liikuda ruumide ja aegade vahel ja hakata looma oma maailmad. Sa pead kõigepealt õppima koheselt maandama, et igas kriitilises olukorras saaksid kiiresti oma kehaga kontakti.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia