Valikute ruumi loomine, päästmise, pealesurumise ja kontrolli asemel.

Üks vaimse kasvu etappidest, mille läbivad kõik inimesed, on avada teiste silmad sellele, kuidas kõik selles maailmas toimib, isegi kui keegi seda sinult ei küsi. Sa oled endas midagi avastanud, näed asju teisiti ja tahad, et teised teeksid sama. Selle etapi teine külg on alustada lähedaste “tervendamist” vaimsete praktikatega, mida oled omandanud ilma otsest palvet või luba saamata. On oluline mitte jääda sellele etapile liiga kauaks, vaid siiski mõista, et sa ei saa teise inimese eest otsustada, mis on talle parim. Sinu ülesanne on kiirgada oma valgust, sest see on ainus viis, kuidas saad teisi aidata. Me oleme jõudnud sellesse ruumi, kus sa ei saa midagi kellegi teise eest teha. Kuid saad luua ruumi teise inimese tervendamiseks. Selle ruumi loomiseks võta fookus endalt ära: “Milline on minu roll? Kas mul õnnestus? Kas ma saavutasin tulemusi?” Siin tuleb mängu ego: “Ma tahan olla hea, ma tahan olla nii lahe”. See on ego, mis tahab omistada enda saavutatud tulemused.

Varem järgisime liidrit, mõnda suurt õpetajat. Ta ütles, mida teha ja me oleme seda teinud. Nüüd on igaühe peamine fookus ja ülesanne võtta omaenda jõud enda kätte. See tähendab tunnistada oma ainulaadsust ja mõista, et igal inimsel on individuaalne, ülimalt ainulaadne ja omamoodi vibratsioon, mida nimetatakse “energeetiliseks allkirjaks”. Sinu enda valgus on ainulaadne. Kõik need aastad arvasime, et tervendame oma traumasid, et lahendame oma sisemised probleemid. Tegelikult oleme kõik need aastad omaenda valgust kasvatanud. Jah, selleks pidime õppima tasakaalus olema, tervendama enda traumad.  Sellesse kuulub oma piiride kaitsmine, oskus ennekõike iseennast kuulata, seada end esikohale, sest “mina olen kõige väärtuslikum”. Läbi iseenda prisma vaatlete kõiki teisi ja seda, mis teistega toimub. Kui soovid osaleda, siis osaled. Kui ei taha, siis mitte. See on sinu teadlik valik.

Õppisid valima. Nüüd on projektis uued inimesed, kes ei tea, kuidas valida. Sest see on tohutu maailmavaade ümberkujundamine, kui oled harjunud mõtlema, et kõike on puudu, seetõttu valin kas kehva või halva. Kui sa kasvatad oma sisemist valgust ja avad ennast armastusele, siis ka seisad valguses. Olla valguses, olla oma vaimus, jõus, armastuses, vastuvõtmises, tasakaalus – need on peamised seisundit, mis tähistavad vaimse arengu teed. Just siis oled külluslik, särav, et inimesed tõmbuvad sinu poole. Paljud inimesed mängivad ikka veel päästjaid. Nii on väga lihtne end tühjaks teha. Sest kui sa päästad, siis töötad läbi oma isiksuse, läbi ego, mis nõuab täita seda, milles on tühjus.

Neutralusus ei tähenda väliste asjade otsimist ja nende parandamist. Me paneme kõrvale mängu, kus me püüame oma energiasse suruda mittevajalikke esemeid, olukordi, emotsioone, harjumusi. Meie ülesanne pole summutada, suruda ega sundida. Seetõttu hoidu kellegi dikteerimisest, kellelegi märkuste tegemisest. Miks peaksime seda tegema? Me oleme täiskasvanud inimesed. Täiskasvanud inimestele ei tehta märkusi.Täiskasvanutega räägitakse, lepitakse kokku, selgitatakse tingimusi, suhtlete ja see ongi kõik. Üritame vältida kõik, mis on seotud sõnaga “jõud”. Ärme süüta seda 3D-tuld. Ära võitle põhjuse eest, vaid loo ja hoia ruumi harmoonilisele, rahustavale ja heaolu jaoks. Märka, et sa lood välja, kus see saab ilmneda. Sa lood selle jumaliku neutraalsuse, vastuvõtmise, armastuse, mitteosalemise 3D-mängudes. Jumalik neutraalsus – see on lihtsam tegutsemine, seismine oma valguses, rääkimine südamest, mitte põgenemine, peitmine, ega hirmu tekitamine. Sulle on lihtsam liikuda tänutunde voos. See on kõrge vibratsioon, mis kasutab südame jumalikku neutraalsust.

Praegu on ülesandeks austada teiste valikuid. Kui näed olukorda, millega sa ei nõustu ja see sulle eimeeldi, ütle endale: „Ma aktsepteerin, austan ja pooldan teiste valikuid, säilitades tingimusteta armastuse ja jumaliku neutraalsuse sageduse“. Sellega, kui sa pooldad nende valikuid, lood enda ümber ruumi, kus teised suhtuvad sinu valikutesse samamoodi. Mitte kõigepealt nemad, siis sina, vaid kõigepealt sina ja siis nemad. Seetõttu ära sekku teiste valikutesse, ära mõista hukka. Ajastu, millesse me oleme astunud, on ainulaadse eneseväljenduse aeg, kus igal inimesel on täielik õigus ja võimalus väljenduda nii, nagu ta sel hetkel soovib. Hoolimata teistest inimestest.

Ei ole juhus, et praegu on palju läbimurdelisi inimesi, kes tekitavad segadust, ärritust ja skandaali. Just selleks, et näidata seda teed iseenda valimisel. Olgu see siis mingil veidral viisil. Suhtuge nendesse vastuvõtmisega ja looge ruumi kõrgele vibratsioonile, tingimusteta armastusele ja jumalikule neutraalsusele. Ainult siis hakkab midagi ilmnema. Kes ei oska ruumi hoida, lihtsalt ärge mõista kohut. Ütle endale nagu mantrat: “Ära mõista kohut, et sulle kohut ei mõistetaks“.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia