Kas on vaja võidelda hirmudega?

Proovi meenutada: “Millal sa viimati ärkasid suurepärases meeleolus? Kas see oli eile, võib-olla täna, nädal tagasi?Aga millal sa ärkasid ja tundsid hirmu algava päeva ees?”

Hirmud on alati olemas. Hirmud loovad Illusoorse Reaalsuse – selle Reaalsuse, mis tegelikult ei eksisteeri. Kuid see mõjutab sinu enesetunnet, enesehinnangut, soovi hommikuti üles tõusta ja midagi ette võtta. Hirmud takistavad  eesmärkide saavutamist, võitlust, õigluse otsimist, soovi konkureerida ja paremaks saada. Hirmud aktiveerivad programmi: “Saavutada iga hinna eest ja olla teistest parem!” ning hoida kinni sellest “latist”, mida on praktiliselt võimatu säilitada. Kõik see on Illusoorne Reaalsus, kus ärkad iga päev ja mõtled: “Mida ma valesti teen? Mis on minu suurim viga? Ääkki… ma liigun vales suunas?” Siis algab otsing “Kes ma olen? Miks ma siia tulin?” otsingu ukse tuleb avada ilma nende hirmudeta.

See tähendab, et see on arengu uks, “uks” oma ainulaadsuse mõistmiseks. Ja selle “ukse” taga ei tohiks olla hirme! Sa kustutad kõik, mida sa kardad ja pöörad 180 kraadi. Uurid oma omadusi igasuguste viiside, tehnikate, kursuste, meditatsioonide abil – pole oluline kuidas. Kuid kui uurid ennast, uuri mitte seisundist “sest ma kardan”, vaid “TAHAN tunda loomingulist protsessi ja nautida iseennast, oma arengut, viibimist selles maailmas – kus KÕIK ON ILUS”. See on maailm “ukse” taga, kus jätad oma hirmud maha.

Pärast seda, kui oled enda mõne omaduse mõistnud, oleks kena kirjutada see sõna-sõnalt paberile  “Mida maenda kohta oled mõistnud?” Just sel hetkel hakkavad hirmud sinu juurde tagasi tulema: “Ma ei saa hakkama… mul ei õnnestu… on inimesi, kes on minust paremad!” Saad aru, et oled taas naasnud tavalisse reaalsusesse ja tunned, et see tavaline reaalsus on rohkem illusoorne kui see, milles sa ennast äsja uurisid.

See on viis, kuidas saab oma tähelepanu fookust muuta: Tuleb lõpetada endas pidevalt keerama küsimused:”Millal lõpeb keeruline olukord? Millal ma lõpuks sellest õudsest sündmuste ringist välja pääsen?” Nendesthirmudest vabanemiseks pead olema uues maailmas – ilma hirmudeta. Loome endale ruumi väljaspool piiranguid ja avaldame oma soove. Näitame endale, et “praegu on see aeg – minu jaoks! Minu jaoks – ilma nende illusoorsete hirmudeta. Neid pole olemas, sest ma ei karda neid  neid lihtsalt EI OLE! Siin ja praegu maLOON ISEENNAST!” Seejärel suuna oma tähelepanu uuele ajajoonele ja võimalustele.

See on esimene samm, millest alustada hirmudest vabanema, mis hoiavad sind zombie olekus, mida toetavad massimeedia uudised  ja olukorrad, mida näed ja mis sulle ei meeldi. See kõik tekitab hirme igal tasandil. Kuid on olemas ka teine ​​elu, mille saad valida, avades end hirmudest väljaspool. Saad alati endale öelda”ma Teadvustan enda hirmud, ma tean, et need on vana programm ja ma saan elada ilma nendeta. Sest ma elan – siin ja praegu! Ja see, millest ma mõtlen, et võib juhtuda – SEDA EI OLE!” Mõtle sellele ja tee ÕIGE valik: “MILLELE suunad oma tähelepanu fookust?”

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia