Kvantreaalsus. Kudas ennast kuulata?

Kui raske on meil mõnikord kindlaks teha, mis on tõeliselt see, mida ma tahan – kas see on minu sisemine soov mida toetab mu Vaim või on see kellegi teise poolt peale surutud? Kuidas astuda tõeliselt õiges suunas – oma tõelise Jumaliku tee suunas?Jah, sa oled usaldanud oma tee oma Vaimule ja nüüd ta juhib sind, kuid eeldusel, et sa kuulad iseennast, oma südant, mille kaudu ta sinuga räägib. Selleks tuleb eelkõige õppida – kuulama  ja kuulma iseennast.

Kui oled valinud oma tõelise tee, on oluline mitte alistuda välistele pettustele. Neid tuleb praegu palju, eriti nendele inimestele, kes on harjunud teiste arvamustele toetuma. Just nemad hakkavad sind suunama “õigele teele”. Kuid kui oled valinud arengutee ja valinud enda jaoks uue reaalsuse, siis ära unusta, et sellest hetkest alates algab ainult sinu teekond ja mitte kellegi teise oma.

Kuidas kuulata oma tõelist Mina? Isegi kui oled oma Vaimuga ssisemise kontakti leidnud ja samme õiges suunas teinud ning sinul on selge, kuhu liikuda, tekib alati küsimus – kas teen praegu õigesti? Sest elada tuleb siin ja praegu, kuid mõnikord sa ei märka, kuidas juhuslikult kuulad kellegi nõuandeid väljastpoolt ja pöörad märkamatult valele teele.

Selle vältimiseks pead harjutama harjumust esitama endale iga kord, igas tegevuses, lihtne küsimus. Kuid see küsimus tegelikult polegi lihtne, vaid nõuab sinu sisemist keskendumist, et leida just sinu jaoks õige vastus:„Kas ma tõesti seda tahan või on see mulle peale surutud?“ Alusta selle küsimuse esitamist enne kõige lihtsamat tegevust või kavatsust, näiteks enne hommikusööki: “Kas ma söön seda praegu, sest tõesti tahan või lihtsalt sellepärast, et hommikul midagi peab sööma? Kas ma söön omletti harjumusest või see tõesti mulle meeldib? Aga äkki ma tegelikult tahaksin lihtsalt smutit, et tunda kergust? Miks mul hommikusöögiks puuvilju pole? Kas ma tahan neid või see on mitte minu tõeline soov, sest teised puuvilju hommikuti ei söö”.

Sellistes väikestes valikutes iga kord proovi tundma õppida oma tõelist mina – mida sa tegelikult vajad: „Kas ma tõesti tahan seda praegu? Mida ma tõesti tahaksin?“ Mõtle ka sellele, millised tegevused toovad sulle rõõmu, naudingut, kuid sa ei jõua nendeni kunagi, sest sinu aeg läheb alati muu asjadele. Kas siin saab midagi muuta? Miks mitte alustada praegu tegemist just sellega, mida mu hing soovib? Mis takistab mind seda tegemast? Mida ma pean muutma, et olla õnnelikum? Ja nii terve päeva jooksul ja järgmisel päeval ja pärast seda… Kuni õpid kuulama iseennast – oma sisemist mina. Oma Vaimu heakskiitu võid alati tunda sisemises harmoonias, rahus ja rõõmus.

Järgi oma sisemise hääle juhatust igas väikeses asjas ja seejärel ka olulisemates: Kuidas ma veedan oma vaba aega? Miks just nii? Kas see on tõeliselt minu enda siiras soov või mõjutab mind ümbritsev – perekond, sõbrad? Kui ma kuhugi lähen või midagi ostan – kas mul seda tõesti vaja on? Hakka järk-järgult jälgima ja analüüsima oma käitumist kõigis eluvaldkondades oma tõelise mina seisukohalt. Kas mulle meeldib mu töö ? – Kui jah, siis see on minu oma ja ma ei tegele sellega juhuslikult. Aga kui see ei meeldi? – Siis analüüsi, mida saaks töös muuta või tasub leida parem töö, mis sulle meeldib. Üldiselt on parim töö see, kus sulle makstakse raha sinu hobide eest. Mõtle oma huvide rahaks tegemisele ja sinu sisemine mina juhatab sind teedele, mis võivad esmapilgul tunduda veidrad. Ole julgem ja proovi seda  võib-olla see ongi see! – Sinu individuaalne tee küllusesse. Ja nii järk-järgult sa ei märka kuidas sinu elu muutub täiesti erinevaks, just selliseks, mida sa oled soovinud. Tuleb päev, kus sa üllatusega mõistad, et sa elad juba oma maailmas. Selles, millest sa alati unistasid.

Las sinu sisemine hääl juhatab sind mööda eluteed, kus sa tõeliselt saad särada. Kuula hoolikalt oma südant ja avasta oma tõeline olemus. Järk-järgult hakkad märkama, kuidas su elu muutub harmooniliseks ja täidetuks. Ühel hetkel sa avastad imestusega, et elad juba oma unistuste maailmas. Olgu see maailm täis rõõmu, armastust ja küllust, sest oled leidnud tee oma sisemise minani.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia