Uue energia instrumendid.

Uue ajastu energiad omavad instrumente, mida iga inimene saab kasutada. Paljud inimesed jäävad vaid oma mõtete tasandile, puudub ideede realiseerimine ja miski nende elus ei muutu. Kõik on midagi kuulnud ja võivad kindlalt öelda, et on teadlikud, kuid kas on see teinud nad õnnelikumaks. Tõeline sinu transformatsioon algab siis kui sa oled kooskõlas ise endaga. Esialgu lõpeta enda süüdistamine. Enesesüüdistamise ja häbitunne mõjutavad destruktiivselt. Ennast tuleb vastu võtta, mõista ja andestada. Jumal andestab siis kui sa saad ise ennast andestada. Lõpeta klammerdumist oma mineviku. See mis oli on läinud. Transformatsiooni instrumendid on sulle vajalikud, et luua uus elu kogemus. Me loome uued kogemused neljal tasandil: sõnad, mõtted, tegevus ja seisundid.

Kõik teavad, et mõtted on materiaalsed ja on seotud sellega kes me oleme ja mida me saame. Ainult mõtte jõuga me saame tõmmata oma ellu uut kogemust või tekitada endale takistused ja piirangud, Praegu on palju informatsiooni sellest, kuidas töötavad meie mõtted. Kui sa hoolikalt suhtud oma mõtetesse, sa ei luba nendel spontaanselt hüpata sinu peas. Mõtted võivad olla kui võimas instrument sinu kätes. Seega päeva jooksul mõtle selle üle, millest sa mõtled, märka oma mõtted, millele need on suunatud.

Sõnad omavad erilist jõudu, eriti need sõnad mida sa kordad või paned kirja. Siit tuleb mantrate ja palvete jõud ja kui sa veel usud seda mida sa räägid, sinu elus on võimalikud imed. Juba see, et sa muudad mida sa räägid näiteks ühes või teises situatsioonis on võimeline muutma selle situatsiooni või olukorda. Ropendamine, karjumine, virisemine võtab sinult energiat, seega jälgi mida sa räägid.Sõnad otseselt mõjutavad seda kuidas sa elad ja mida sa omad. Kui sa pidevalt räägid: „Mul pole selleks raha“-millele sa loodad?

Tegevuses kõik on lihtne, ehk tuleb välja see, kuhu me panustame oma energiat ja tähelepanu. Tehtud-saadud. Kui sa ei tee siis ära imestu, et midagi ei muutu. Kuid ainult tegevusest ei piisa, sellele võib kuluda liiga palju jõudu. Seega tähtsad on kõik instrumendid ja harmooniline kooskõla nende vahel.

See mida me tunneme on nagu sisemine taust milles on domineerivad emotsioonid. Näiteks, kui sa eile  oled olnud kurb, oled kurb täna ja ka homme oled taas kurb, ehk sa ise toodad enda kurbust. Küsi endalt milleks sa seda vajad, milleks sa seda toodad? Milleks sa tellid homseks enda tänast seisundit? See võib muutuda harjumuseks, nagu suitsetamine või muu sõltuvus. Kroonilise viriseja keha vajab portsu probleeme nagu narkomaan doosi. Uuri millised on sinu sees olevad domineerivad emotsioonid. Sisemine seisund ka osaleb sinu tuleviku loomises, sama kui mõtted, sõnad ja tegevus. Käesoleva ajastu inimesed tihti tunnevad ühte, mõtlevad teist ja teevad kolmandat, kuid see ei loo tasakaalu, vaid toob haigused.

Meie ülesanne on tuua ennast tasakaalu seisundisse, mis on suunatud soovitud loomisele ja et, sõnade, mõtete, tegevuse ja sisemiste seisundite vahel oleks harmoonia. Pole võimalik muuta enda elu kui puudub tasakaal. Uue ajastu instrumentide orkester ei saa mängida ilusat meloodiat. Võib süüdistada elu, inimesi, kes annavad valed soovitused  või olla oma elu dirigent. Selleks sa vajad uued teadmised, rohkem julgust, et sa ei kardaks liikuda uuele tasemele, kust sa saad juhtida ja suunata oma mõtted, sõnad, tegevust ja sisemist seisundid. Kõik see hakkab tooma sulle kasu, rahu ja õnne.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia