Hirm tuleviku ees.

Hirm tuleviku ees  sageli pole mitte ainult ebameeldiv seisund, mis blokeerib  meie elutee arengut. Sageli osutub võimatuks vabaneda “muutuste hirmust”, kuid sellega saab tegeleda läbi uute reaktsioonide. Enamik inimesi kipub oma elus edasi minema, pöörates näo oma mineviku poole ja mõõtes oma tuleviku enda minevikuga. Katse ehitada enda uut tulevikku mineviku peale tekitab pidurdamist. Sa võid küsida, miks siis on internetis tohutu hulk materjali pühendatud tegelemisele minevikuga.

Mõned inimesed lihtsalt kardavad oma tuleviku ja teadmatust, teised on korraga nii hirmul kui ka uudishimulikud, ning kolmandad on huvitatud ja on ootavad, mis neid ees ootab. Millisel tasandil sina oled, sõltub sellest, millise teekonna oled endale valinud. Kardavad need, kes on täielikult maatriks mängudesse sukeldunud ja pole kunagi oma sisemist seisundit jälginud. Kui sa alustad teekonda hinge poole, siis alguses vaatad oma minevikku ja mõistad, et jah, mõnikord oled teinud vead või midagi pole teinud hästi, aga see on parim sellest, mida sa tol ajal oleksid võinud teha. Sa andestad endale ja andestad inimestele, kes on olnud sinu suhtes negatiivsed. Siis sa jõuad sellisesse faasi, kus sa tunned, et sul on õigus eksida ja mitte olla vastavuses ümbritsevate inimeste hinnangutele.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia