Uiversumi saladus.

Põlvest põlve on inimkond esitanud samu küsimusi – mis on elu mõte, kuidas elada elu õigesti, kuidas realiseerida ennast ümbritsevas maailmas, kuidas saavutada õnne ja nii edasi. Me oleme harjunud sellega, et selles elus ei saa me vastuseid nendele küsimustele ja universumi mõistatused jäävad meie jaoks lahendamata. Elu mõtet on võimalik mõista ja end selles täna realiseerida. Kuid selleks peab õppima maailma täiesti teistmoodi tajuma.

Esimene asi on tunda end osana lõpmatu universumist – peatu hetkeks ja kujuta ette, et sa pole väikese planeedi Maa elanik, vaid oled eelkõige selle galaktika elanik, oled selle lahutamatu osa, oled loodud samast ainest nagu maailm sinu ümber. Meie tsivilisatsioon on täielikult unustanud, et me oleme osa universumist. Meie maailma viletsuse ja alaväärsuse põhjuseks on kontakti kaotamine meid ümbritseva suurema maailmaga. See näiteks oli iidsete maiade jaoks elementaarne, kuid meie tsivilisatsiooni jaoks täiesti arusaamatu. Uus on alati hästi unustatud vana.

Aeg ei ole midagi muud kui rütm. Kui oled tundnud end osana Universumist, hakkama elama kooskõlas kosmiliste rütmidega. Inimkond on seda juba varem väga hästi mõistnud – munga palve ei ole midagi muud kui häälestumine taevastele (kosmilistele) rütmidele. Mõtle hetkeks – ainult meie planeedi lähedal tormab kümneid suuri kosmilisi objekte, millest igaüks liigub oma rütmis. Kas on olemas tõestatud  viis, kuidas igaüks saab “häälestuda” ümbritseva universumi sagedusele? Jah, selline võimalus on olemas. Teadlased on juba ammu avastanud, et sõltumata religioossetest või vaimsetest traditsioonidest on tervendajate, usklike, šamaanide ja selgeltnägijate ajusagedus palve ajal sünkroonis Schumanni sagedusega. Kui häälestad oma teadvuse sellele rütmile, leiate harmoonia ümbritseva maailmaga ja saate teadmisi otse ümbritsevast keskkonnast. Iga inimese teadvus töötab kindlal sagedusel. Muutes teadvuse sagedust, häälestume täiesti teise reaalsusesse.

Loobudes kiusatusest kõike loogiliselt tajuda, avastad täiesti teistsuguse reaalsuse – tõelise teadmise maailma. Kui häälestada oma teadvuse kosmilisele rütmile, hakkad orienteeruma teises reaalsuses – õppides, kuidas seda tajuda ja kuidas seda ümbritsevas maailmas rakendada.

Äkki mõistad väga lihtsaid asju – nimelt: tundes end selle tohutu maailma osana, vabaned täielikult surmahirmust – mõistate, et maailm ei saa iseennast hävitada. Me kardame surma, sest me vastandame end maailmale. Loobudes sellest vastuseisust meie teadvuses, võidame surma. Siis mõistad, et igal olendil selles maailmas on konkreetne ülesanne. Sa mõistad, et andmine, teiste aitamine on viis, kuidas tuua kosmilist harmooniat meie “väikesesse” maapealsesse maailma – see ongi elu mõte – olla kõrgema teadvuse vahendaja. Sellepärast me sünnime sellesse – selleks, et täita seda rasket, kuid huvitavat ülesannet. Kahjuks jääb see enamiku inimeste jaoks mõistetamatuks mõistatuseks – kuna nad koguvad üha rohkem ja rohkem rikkust, kuid samas muutuvad nad üha õnnetumaks. Olles kogenud rikkuse naudingut, jahtivad nad sama tunnet, kuid nad ei suuda end kunagi täis saada – tuues maailma disharmooniat, kannatavad nad selle all kõige rohkem. Elu mõte peitub vastupidises tegevuses – kuigi vaid vähesed suudavad seda lihtsat tõde mõista.

Kui oled häälestanud oma teadvuse kosmilistele rütmidele, varsti märkad, et inimesed hakkavad sinu poole pöörduma – teie suhe selle maailmaga muutub siiramaks, rahuldust pakkuvamaks. Ja siis sa mõistad veel ühte väga olulist ideed, mille väärtust on lihtsalt võimatu üle hinnata. Oma teadvuse muutmisega  muudad seda maailma – muudad selle sõbralikumaks, sa edastad Kosmose sügavustest saadud informatsiooni mitte sõnades, vaid peente vibratsioonide kujul ja läbi selle oled muutunud ka õnnelikumaks. Ei ole tähtis, mida sa teed, kuid see tuleb välja sinu tegevuse viljana. Ehitad maja, kirjutage artiklit, mängige lapsega – mõnes mõttes muutub iga sinu samm püha tegevuseks.

Lõpetuseks tahan sulle avada kõige olulisema galaktilise saladuse – ära püüa seda maailma muuta. See toob kaasa ainult rohkem kannatusi. Selle asemel muuda oma sisemaailma, oma teadvust – nii muud  välismaailma õigel viisil. Sisemine revolutsioon, teadusrevolutsioon võib muuta maailma.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia