Energeetiline hetkeseisund.

Kunagi me oleme tulnud Maale ja meil on juba siis olnud teadmine, et me osaleme ülemineku protsessis, kuid paljud meist peale ootuseid ja kannatusi on jõudnud järeldusele, et midagi erilist ei toimu ja usaldus toimuvate protsesside suhtes langeb. Aga küsi endalt kas sa varem oled kõike toimuvat usaldanud? Milline sinu arvates on ülemineku protsess?

Juba selles on tunda ülemineku energiate mõju, et me vähem usaldame oma riigi võimu ja poliitikuid, meditsiini, haridust, religiooni ja kõik see viitab sellele, et inimesed massiliselt ärkavad, et on tulemas uued inimesed. Isegi vaimselt arenenud inimesed võivad kaotada usaldust, kuna toimub sõda, kaos, vägivald, loodusstiihiate möll. Inimesed võivad kaotada usaldust riigi liidrite suhtes, kes praegu rohkem mängivad mängu „mina olen kuningas“ selle asemel, et tegeleda sellega mille jaoks nad on rahva poolt valitud. Selles kõiges tekib küsimus kas tõesti Maa on kõrgemates energiates ja teostab üleminekut või lendab koos inimesega auku.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia