Takistused külluse poole liikumisel.

Väga paljud inimesed on juba pöördunud oma südame poole ja oskavad kuulata oma südamehäält. Kuid ka nende jaoks võib rahateema mõnikord olla takistuseks. Sest raha on üks elu põhiteemadest, see on imeline tööriist, mille kaudu me ilmutame oma Looja võimeid ja laiendame ennast, valdades füüsilist rikkust. Mõnele inimesele tuleb raha ja jõukus kergesti, samas kui teistel tekitab raha suurt vaeva. Sageli isegi neil, kellel on rahaga kõik hästi tunnevad hirmu seda heaolu kaotada või nad tunnevad end kellegi teisega võrreldes mitte rikkana… Selles mõttes on raha suurepärane näitaja meie aususest enda vast, meie suhtumisest endasse ja maailma, ning sellest mida me maailma kiirgame.

Omada mugavat ja rikkalikku füüsilist eksisteerimist (puhas ja hubane kodu, maitsvat kvaliteetset toitu, ilusat riietust) on iga inimese loomulik õigus selles maailmas. Lihtsalt oleme elanud nii kaua lootusetus ja rõõmutus maailmas, et harjusime hea asju tajuma erandina.  Kuid tegelikult elada külluses on igaühe jaoks normaalne.Miks siis meie elu seni pole olnud nii rikkas, nagu me tahaksime?”

Jah, nüüd me oleme tõesti Loojad 24 tundi ööpäevas, ehk päeval ja ööl, kiirgame mõtteid ja tundeid, mis tähendab, et me toodame energiat, loome vibratsioone. Meie enda vibratsioonidega, oma seisundiga, kogume sõna otseses mõttes enda ümber selle, mida me vajame. Otsustavaks hetkeks on meie energia mahukus ja see, kui hästi meie energiad vastavad soovitud õnnele.

Küsimus külluses seisneb mitte selles, kuidas teenida ja meelitada raha enda poole, vaid selles, kuidashoida sobivat vibratsioonitasandit, lubades samal ajal uued hüved ja võimalused oma ellu. Enamus teist juba mõistavad seda ja teavad viise, kuidas hoida end maksimaalselt ressursi olekus. Siiski võib juhtuda, et me tihti  iseendale märkamatult, langetame oma vibratsioone tavapäraste tegevuste või mõtete kaudu.

On kolm olulist momenti. Esimene takistus raha tulekul on meie enda ebapiisavad mõtted küllusest ja sõnad.Kui sageli sa satud vestlustesse haiguste, puuduste, kaebuste ja rahulolematuse teemadel? Kui hakkad oma keha kuulama, muutuvad sellised vestlused kohe ebamugavaks ja sa ei taha enam nendes osaleda.  Kuid mitte kõik ei saa kategooriliselt selliseid vestlusi lõpetada või teemat muuta – sest ikka veel kardetakse teiste inimeste silmis “halb” olla. Samal ajal võtab isegi vaikimisi osalemine sellistes aruteludes meilt energiat ära.    Kui sa näiteks kuulad vanemate või naabrite kaebusi elu üle või kuuled kellegi vestlust teiste inimeste ebasobiva käitumise üle (isegi kui see pole sinu poole pöördutud, ega pole sinuga seotud) – kõik see takistab sinu küllust.

Seega ole aus ja piisavalt julge, et seda vältida või peatada. Näiteks mina lahkun sellistest vestlustest. Kui aga minu poole pöördutakse, ütlen: ma ei toeta seda teemat, räägime millestki muust.

Pole mõtet jagada oma unistusi ja plaane inimestega, kes ei toeta sinu usaldust Universumisse ja kes võivad avaldada energilist mõju. Need inimesed võivad sind väga armastada ja sinu suhtes hästi käituda – näiteks õde, vanemad, ristivanemad… Kuid kogu selle armastuse juures ei suuda nad sind näha uues valguses, sest nad tunnevad ja toetavad ainult seda pilti sinust, mida nad seni tundsid. Seetõttu võivad nad isegi tahtmatult aktiveerida sinu vanu programme.

Jaga juba toimunud muutusi oma elus, kuni selle ajani suhtle lähedastega toiduvalmistamise, looduse, ilmaga, koduloomade ja muudest teemadest. Siis märkad, et sinu kavatsused hakkavad teostuma palju kiiremini, ilma takistusteta.

Siia kuulub ka meie harjumus vastata küsimusele “Kuidas läheb?” sõnadega “mitte midagi erilist“, “normaalselt”, “aeglaselt”… Ma mõistan, et see on tavaline küsimus – tavapärane vastus. Kuid me väljendame seda ja seega sama toimub meie ellu. Sa võid ju vastata teisiti: “Vaatan taevast” või “Läksin jalutama – ilm on imeline!” Ja sellega läheme kohe lähemale soodsatele sündmustele oma elus. Juhtub, et me ei väljenda destruktiivseid asju, vaid mõtleme neist: soovimatud soovid, puudused, ressursside piiratus, erinevad “lahendamatute” probleemid… Nendes mõtetes pole midagi uut ja need ei aita meil elu muuta, kuid iga ringiga viivad nad meid järjest kaugemale heaolu tsoonist. Nii et püüa neid igal võimalikul viisil peatada näiteks seista kontrastdušši all, jalutada kiirte sammudega või teha füüsilisi harjutusi, hingata puhta õhku või imetleda loodust…Ole alati tähelepanelik, pöördu hoolikalt oma sõnade ja mõtete poole, et sinu energia ei kaoks negatiivsusesse.

Teine asi – mõista selgelt, mis on sinu soov. Soov pole hädaldamine: “mul pole, aga ma tahan seda.” See iseloomustab ebaedu ja kannatuste algorütmi, kui sa alahindad seda, mis sinul juba on, andes liiga suure tähtsuse sellele, mida pole.Tegelik soov on ette kujutada, kui hästi sa end tunned, kui sul on soovitud. Samal ajal, olles tänulik selle eest, mis sinul hetkel on. Kui sa seda ette kujutad, siis sa justkui lülitad sisse energiaallika, mis paneb vajalikud sündmused toimuma ja tõmbab ligi vajalikud võimalused – ja soovitu saabub sinu ellu, praegu realiseerimine käib kiiresti.

Kolmas moment puudutab ekstaatilist rõõmu. Liiga emotsionaalne rõõm on meie energia ventiil, mis ei lase meil vastavate hüvedega ühineda. Mõistan, et on raske pidurdada rõõmu, mis just-just on juhtumas, millest oled kirglikult unistanud: leidsid oma unistuste töö või sobiva korteri, sinu ellu tulevad imelised inimesed või soovitud tehingud… Iga kord tunneme rõõmu ja samas mõtleme, et kardame seda kaotada. Kui iga päev pöörata tähelepanu maksimaalselt heaolu, tasakaalu ja igapäevase õnne tasemele, otse siin ja praegu, igas tegevuses, siis muutub täiesti loomulikuks saada selle rõõmu peegeldus ümbritsevas materiaalses heaolus, ootamatutes kingitustes ja võimalustes. Kui olete endaga harmoonias, täielikkuses ja mugavuses ning seega külluses, siis elu ümber hakkab samuti automaatselt muutuma külluslikuks.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia