Suur Kvantüleminek. Planeedi pulsi muutumine – suvi 2023.

Pärast 2023. aasta maikuus toimunud päikesevarjutust hakkavad Maal ilmnema uued energiad, mis tähistavad uue vibratsioonitsükli algust. Maa ja kogu planeedi elanikkond on saanud uued valguskoodid, mis panevad kõik protsessid liikuma kõrgemale vibratsioonitasemele. Selle tulemusena on võimatu naasta mineviku korrale, mis põhines inimese üksteise allasurumisel. Kõik katsed naasta varasemasse mustritesseon määratud läbikukkumisele, kuna need ei vasta enam uue tsükli sagedusele.

Meie isiklikus ja kollektiivses elus oleme tunnistajaks kahele protsessile: ühelt poolt võõrandumine ja teiselt poolt uue energia kasv. Iga inimese elus käivituvad lõplikud sündmused: vana energia hävitamine ja üleminek uuele rajale. Uued tingimused nõuavad inimese energiastruktuuri muutmist. Ilma selleta ei ole uued rajad kõlblikud. Kui sinu reaktsioon on hirm ja agressioon, siis mõtle sellele, et see on sinu ego ja mõistuse reaktsioon, need tööriistad tuleb samuti prahist puhastada. Ego soovib kontrollida Vaimu, kuid ei suuda seda teha, sest tal puudub isiklik kogemus Vaimuga kokkupuutumisest. Ego läbi inimese võib kuskilt lugeda valgustumisest, kuulata inimesi, kes räägivad Vaimust, kuid see pole tema isiklik kogemus.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia