Suhted pole perspektiivsed. Teine osa.

Kuidas mõista, kas sinu suhe on tulevikku suunatud?

Üks lihtne küsimus võib selgust tuua: “Kas minu elu on alates sellest, kui meie tutvusime, muutunud paremaks või halvemaks?” Siinkohal tasub silmas pidada mitmeid faktoreid, alustades oma välimusest. Kas see on muutunud või püsinud samana? Sageli juhtub, et naised ei pane tähele, kuidas suhtlemine mehega võib mõjutada nende enesetunnet ja välimust. Näoilme võib muutuda, silmaalused võivad tumeneda, naeratus võib hääbuda ning võib tekkida üldine rahulolematus. Miks see nii võib juhtuda? Kas sa tunned end naiselikumana või vastupidi? Kas su enesehinnang tõuseb või hakkad endas leidma vigu, sest su kõrval olev mees pidevalt midagi näitab või kritiseerib?

Vaata, kuidas sa oled arenenud pärast selle mehe tulekut sinu ellu. Kas su isiksus särab rohkem? Tahad sa saavutada ja areneda veelgi enam? Kas tunned end toetatuna ja hoolitsetuna? Kuid samas, need viimased punktid võivad olla ka petlikud, eriti kui su partner on nartsiss.

Paljud naised ei pane tähele, et pärast suhte algust võib nende enesetunne hakata allapoole liikuma. Selle asemel, et kasvada ja sisemiselt täituda, võib naine hakata degradeeruma. Korraga hakkavad ilmnema kõikvõimalikud puudused, enese süüdistamine ja muretsemine. Võib juhtuda, et mees süüdistab sind pidevalt ja rikub sinu isiklikud piirid. Oluline on mõista, et sellisest suhtest ei saa midagi positiivset areneda.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia