Meeste ja naiste kehastumise erinevustest.

Paljude aastate jooksul olen töötanud naistega – just naistele on rohkem suunatud siin olevad materjalid, kuna ise olen naine. Täna kirjutan meeste ja naiste kehastumise erinevusest.

Meie planeedil, ajaloos, olid mees- ja naisenergiad selgelt eraldatud ja väljendatud äärmustega, nende vahel duaalsuse mängus pidevalt toimus võitlus, vastandumine, tugev tõmme ja tugev pinge. Praegu pole enam puhtalt nais- ega meessotsiaalseid rolle. Kõik hinged, kes hetkel elavad, on mitu korda olnud minevikueludes nii mehed kui ka naised, täitnud täiesti erinevaid rolle teatud omaduste arendamiseks. Selle tulemusena sisaldab igaüks meist nii mehelikke kui naiselikke omadusi erinevates proportsioonides. Inimesed üha rohkem liguvad mehelikkuse ja naiselikkuse energia tasakaalustamiseks. Siiski määravad meie erinevad kehad ja erinevad struktuurid meie ülesannete erinevuse. Selleks tulimegi käesolevasse ellu, et täiendada meil juba olemasolevaid energiad vastupidiste omadega.

On palju naisi (naiste kehades olevaid hingi), kes olemuslikult on küpsed mehed, kuna neil on suur kogemus elamisest meeste vastutusrikastes ja kangelaslikest rollides. Ja vastupidi, on palju mehi, kes on minevikus elanud mitmeid haavatavaid ja sotsiaalselt sõltuvaid naiselikke elusid ning seetõttu ei tunne nad end mugavalt rollis, kus peavad olema saavutajad, vastutavad pere eest, end organiseerima jne.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia