Suhted pole perspektiivsed. Esimene osa.

Täna tahan jagada oma teadmisi ja kogemusi, mis on tulnud minu töö käigus ja millest olen oma vastuvõttudel naistega arutanud.

Esimene oluline punkt on see, kui sa oled kellegagi tutvunud. Alguses võib kõik tunduda suurepärane – kirg, emotsioonid, seksuaalne lähedus. Sa naudid aega, mida koos veedate. Kuid mõne aja pärast võib tekkida küsimus: mis edasi? Kuhu me selle suhtega liigume? Võid olla julge ja otsekohene, küsides partnerilt: “Mis on meie tulevikuplaanid?” Samas võid ka proovida anda talle märku, alustades suhteteemalise vestlusega sellest, mis teie kahe vahel edasi saama hakkab. Soovid lihtsalt selgust saada ja vastuseid oma küsimustele.

Paljud naised on minu vastuvõttudel küsinud: “Kas tasub investeerida aega mehesse, keda hiljuti kohtasin? Kas ta on minu inimene (hingekaaslane, kaksikleek) või mitte?” Esmalt, küsimusele, mis algab sõnaga “kas”, ei saa anda lihtsat vastust, sest suhete keerukused vajavad sügavamat kaalutlemist. Mina ei saa sinu eest otsustada, mis on sulle hea või halb. Mõistan, et tahad vastuseid, kuid parem on endalt küsida, miks see inimene on sinu ellu ilmunud. Kas see suhe muudab sinu elu paremaks? Kas tunned end hästi, olles selle inimese kõrval nii headel kui rasketel aegadel?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia