Suhete lõpetamine. Pööra lehekülg.

Selle artikliga soovin toetada neid, kelle perekondlikud suhted lagunevad või on hiljuti lagunenud. Selliseid olukordi on praegu palju, aitab kaasa ka uus aeg, milles enam endale valetada ei saa ja me vabaneme vanadest mustritest. Nii naised kui ka mehed kogevad tõsiseid vapustusi, tõe hetki ja meeleheites haaravad kinni suhte näilisusest, ilma et neil oleks jõudu tunnistada, et sisu on juba ammu kadunud.

Ma ei räägi sellest, et esimeste arusaamatuste ilmnemisel peres tuleks suhted katkestada. Kuid olla aus iseenda vastu on kindlasti vajalik. Kui sina või sinu partner on otsustanud, et te pole enam samal teel, peadsuutma otse vaatama reaalsust. Asi on selles, et abikaasad, lapsed, töö ja kõik muu – need on rollide vormid, mida elav hing, osa Jumalast, kes meis elab, mängib. Väga sageli suhtleme rollidega, mitte hingedega, säilitades suhete näilisuse. Kuid samal ajal vajame me kõik elavat, südamlikku vastuvõtmist ja suhtlemist.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia