Ruumi kontuuride puhastus. Milleste teemadega selle aja jooskul puutuvad kokku mehed ja naised.

Praegu toimub inimeste kehas teatud energeetiliste keskuste puhastus ja samas puhastub energia nende ümber. Nende keskuste mõistmiseks saab neid võrrelda tšakradega, kuid need pole tšakrad, vaid teistsugused keskused, neid nimetatakse kontuurideks.  Need kontuurid jagunevad kolme rühma: mateeria kontuurid, ruumi kontuurid ja aja kontuurid. Alates 28. novembrist 2022. aastal algas mateeria kontuuride puhastamine, mis mõjutas rohkem naisi, seda ma olen varem oma postitustes maininud.

Alates selle aasta 15. novembrist oleme alustanud ruumi kontuuride puhastamist, mis avaldub rohkem meeste kehas. See tähendab, et ajavahemikus 15. november kuni 2024. aasta mai keskpaigani mõjutab see puhastamine rohkem mehi. Peamised teemad, millega mehed peavad kokku puutuma on haavatavus,seksuaalsusega seotud teemad, vastutus ja naistel: kontrollist vabanemine, kinnisideed ja kinnismõtted.Mateeria kontuuride puhastamine mõjutas rohkem naisi, samas kui ruumi kontuuride puhastamine mõjutab rohkem mehi. Nii meeste kui naiste kehas on mõlemad energiatüübid (nii mehelik kui naiselik). See puhastamine mõjutab nii mehi kui naisi, lihtsalt erinevalt.

Kuidas avaldub meeste haavatavus, mis on esimene teema, mis praegu tõuseb esile. Sageli peidavad mehed oma emotsioone ja tundeid. Mehel tekitavad tema emotsioonid ja tema tunnete mõistmine suurt pinget jaa nüüd on see aeg, kui tuleb teadvustada ja võtta vastu enda emotsioonid. Kui sinu kõrval on plahvatusohtlikud mehed, siis kui midagi ei suju nende plaani kohaselt, on esimene emotsioon, mis ilmneb, viha. Nii et, valmistu ruumi hoidma. Me, naised, oleme haavatavuse teemaga juba mitu korda kokku puutunud, meil on juba olemas kogemusi. Kuid meestele võib see olla tõeline katsumus.

Praegu on meil palju mehi, kes jooksevad vastutuse eest ära. Näiteks võivad nad tööl olla vastutustundlikud, kuid kodus vastutustundetud. See võib ilmneda mitte suurtes asjades, vaid pisiasjades: ei helistanud, eitäitnud lubadust, pole teinud kokkuleppeid, sai trahvi, jäi ilma mõnest võimalusest, ei saanud raha. Või näiteks on mees valmis võtma vastutuse pere eest üldises mõttes, kuid pisiasjades jääb ta hätta: lubas toidu osta, aga ei ostnud, paluti laps koolist ära tuua, aga unustas ja nii edasi. Kuna oleme praegu 4D silla peal, üleminek 3D-st 5D-ni nimetusega “vastutus”, näen, kuidas mehed õpivad vastutust võtma. Nad nagu õpivad uut.

Võib-olla oled suhetes seda märganud. Tundub, et mehed on vastutustundetud ja hooletud, ning hakkad neid kontrollima, juhtima ja tegema midagi nende eest, sest tema ju ei tee. Seetõttu, kui sa pole veel kontrolli lahti lasknud, jätkub see teema sinu jaoks. Mehed õpivad praegu vastutust võtma. Seega, kui sa iga kord temale tuletad meelde, juhendad ja teed tema eest asju, võib-olla tasub teha väike paus ja tegeleda endaga, luba temal olla nii nagu ta praegu saab ja oskab. Muidugi on olemas tõsiseid olukordi, kus pead helistama ja meelde tuletama, kuid pisiasjades lõpeta olema nagu kanaema. Me räägime iseseisvusest ja enesetäiustamisest.

Paljud mehed ei taha teatud olukordades otsuseid vastu võtta. See kehtib suhete teema kohta ja paljudes teistes suundades, kuid naiste jaoks avaldub see teisiti: “Kui ta ainult ilmuks ja teeks minu eest ja päästaks mind.” Mehed lihtsalt ei tee selliseid  otsuseid. Perioodis alates 15. novembrist 2023 kuni mai 2024, naised võivad omada tugevat kinnisideed või mõtet. Kinnisidee, on siis, kui sinul on arusaamatu tung midagi teha. Kui sinul on mõte peas ja sa ei saa sellest lahti, oled valmis mitte magama, mitte sööma, ainult sellele pühendumaja sa ei suuda ise peatuda. Seega jälgi, võib-olla tõmbab sind midagi, mis sulle kunagi pole sulle omane olnud. Ole sellega ettevaatlik, filtreeri tulnud ideid, vähemalt oma väärtuste skaalal, sest võid sattuda kohta, kuhu sakunagi ei sobiks. Teisest küljest on see laienemine: terve elu istusid kodus, elasid igavat elu ja äkki hakkasid reisima.

Jason Estes’i kontseptsiooni kohaselt on naisel emakas 32 kontuuri ja meestel suguelundites 18 kontuuri, mis hakkavad puhastuma. Seega on tõenäoliselt veel üks teema, mis meeste seas sellel perioodil tõuseb – seksuaalsus seotud puberteediiga ja sellel ajal saadud kogemused traumad, kõik piirangud. Naistel ja meestelon olemas enda seksuaalsusega seotud traumad, mis puhastuse ajal tulevad välja. Selles perioodis kogevad mehed tõenäoliselt rohkem emotsioone, eraldumist ja sisemusse süvenemist, samas kui naistel on kallal mingi kinnisidee või mõtte.

Sinu suhetes võivad tekkida erinevad kiirused. Kui mees pöördub sissepoole, kogedes emotsioone, siis ta aeglustub ja peab aktsepteerima end nõrgana, aga „ma olen ju mees“ ja ta kogeb sisemist konflikti. Meestepuhul väljendub mittetunnustamine alati vihas. Seega naisel tuleb olla mõistlik tuttavate, lähedaste, tääkaaslaste seisundite suhtes. Naiste jaoks on see periood seotud kiirenemisega. Toimub nagu sügav sukeldumine endasse, samuti toimub puhastumine, kuid mitte nii intensiivselt kui meestel.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia