Puhkamise kunst.

Tihti ma olen kuulnud naistelt kaebused kroonilise väsimuse üle, et kehas on pidev nõrkus ja tuntakse apaatiat. Tekib küsimus: „Aga kuidas sa puhkad?“ siis kuuled kuidas vabal ajal naine käib poes, treeningul, jalutamas, loeb raamatuid või vaatab filmi ja räägib, et tema oskab puhata. Kuid see pole naise puhkamine. Naise loodus on passiivne, rahulik, hea kui puudub mingi tegevus. Aktiivne puhkamine pole alati hea naisele. Huvitav kas keegi saab lihtsalt olla lihtsalt ilma tegevuseta. Vedeleda voodis, magada, mõnuleda vannis, ennast kreemitada, teha erinevaid protseduure. Paljudele see tundub võimatu ja kui nad endale seda lubaksid, siis oleksid iseennast õginud oma süütundega ja enesepiitsutamisega. Naised on harjunud elama meeste aktiivses maailmas ja üritavad teha sama, kuid mehed saavad sellest jõudu aga naised mitte.

Naisele on väga tähtis osata lõõgastuda ja elada oma rütmis, siis ta täitub energiaga ja o rahuldatud. Proovi jälgida kõike mis omab naisenergiat, kust seal tekib jõud? Selleks , et maa kannaks vilja tuleb anda maale puhata selleks, et maa saaks täituda päikesevalgusega ja vihmaga. Vesi on siis parem kui seisab, lilli kastetakse veega mis on seisnud. Vee sisse pannakse kristalle, et vesi saaks kristallide energiat. Miks naised ei anna endale rahu ja üritavad olla aktiivsed  vaba päevadel?

Selleks , et taastada enda naiselikkuse energiat, naisel tuleb õppida puhata ja lubada endale lihtsat olla ja vabasta ennast tegevusest, kas või üks kord kuus. Tuleb leppida iseendaga ja lubada endale puhata, et keegi ei helistaks ja sa ei jookseks kedagi abistama ja selline päev annab jõudu. Mitte mingi aktiivne puhkamine ei taasta jõudu. Luba endale hiljem tõusta ja vedeleda voodis lõunani või terve päeva, vaata filme, kula muusikat või vedele kaua vannis, ära mõtle, sest mõtlemine nõuab jõudu ja energiat, jõuad mõelda teisel päeval. Luba endale puhata kahaga ja mõistusega. Sellise päevaga säilitad ena tervist, närve, jõudu, oled ilusam ja rohkem tunned naise loodust.

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia