Pimedus on illusioon!

Tavaliselt suuname oma jõu täiesti vales suunas. Seadused ei anna meile võimalust suunata energiat sinna, kuhu see peaks olema suunatud. Meie Vaba Tahe saab otsustada, kuhu seda suunata ja kuidas seda kasutada. Paljud meist näevad Valguse puudust ja annavad sellele elujõu, tulemuseks on pimedus. Pimedus on illusioon meie reaalsuse mängulaual. Ilma selleta ei saa me Valgust näha. Kuid me oleme nii võimsad, et loome ise selle, mida nimetame kurjuseks. See on meie enda hirmu peegeldus.

Kujuta ette, et näed randa rulluvat lainet. Pärast laine jõu hajumist liigub see tagasi mere poole, et leida loomulik tasakaal, sest nii on Universum korraldatud. Ja me ei vaata seda protsessi kui head või kurja, me ei jaga. Kolmemõõtmelises maailmas on kurjus tegelikkuse loomulike protsesside lahutamatu osa. Pimedus pole Valguse vastand, see on lihtsalt selle puudumine. Sageli avalduvad meie enda hinnangud meie edasimineku vastu. Kui me midagi näitame ja ütleme, et see on halb, siis saadame sellele oma jõu, andes sellele elu. Ja kui me sellest eemalduda tahame, järgneb see meile, sest see on saanud meie energia. Kurjus muutub täiesti reaalseks, sest see on saanud meist oma võimu. See on tegelikult meie mõtete sünnitus ja me loome alati oma hirme ise. See on meie hirmude avaldumise mehhanism. Kõik meie meeled on väga tundlikud mehhanismid. Nende kaudu saame mitte ainult teavet, vaid edastame seda ka Universumile, osana Loomise protsessist. Peame nüüd olema väga valivad, sest see saab olema meie tulevase tegelikkuse suund.

Тegutse kirglikult oma südamest. Kõige vähem mõistame me inimestena hirmu emotsiooni, kuid see võib käivitada palju meie elus. Paljude jaoks planeedil on see elu stiimul ja lihtsalt osa meie elust. Paljudes olukordades on hirmu emotsioon isegi kasulik, kui vaadata seda kui mere tagasitõmbumist. Hirm ilmneb tavaliselt info puudumise hetkel. Ja meie olemus otsib alati vastuseid kõigile meie küsimustele, sundides meid uurima igat teadvuse nurka. Igaühel meist tuleb edasi anda vaid väike tükk puslest ja koos näeme me ühist pilti. Samal ajal on igaüks meist seesmiselt terviklik ja omab ühendust teiste osadega.

Ma väga loodan, et see kõnetab iga inimest, sest see on tõde meie vaimse olemuse kohta. Me peaksime toetuma nendele, kes meie ümber on, et täita info puudujääki, ja me näeme, kuidas hirm hajub. Inimesed, kellel on sügav mõistmine ja teadmine, on oma olemuselt vaimulikud. Lõppkokkuvõttes viib mõistmine meid Armastuseni, mis on vastand hirmule. Rõõm ja põnevus avavad uued võimalused. Armastuse seisundis olles ei ole segadust ja kõik muutub meile kättesaadavaks. Meile antakse ainult vahendid, ja me ise otsustame, kuidas neid oma elus kasutada ja kuidas oma hirmudega võidelda.Me ei märka, kuidas aeg mõjutab kogu Universumit, sest meie mängulaud on ainulaadne. See oli Jumalate mäng, kus oli vaja end peita, seejärel end intensiivselt otsida ja lõpuks leida eksisteerimise tõde. Isegi meie elu kõige pimedamad päevad annavad vastused, poleks saanud muidu mõista.

Me ei ole kunagi üksi. Meie ümber on alati olendid, kes on osa meist, kes hoolivad meist ja aitavad meid. Me oleme osa suurest Valguse perekonnast. Valgus, mida me praegu kanname, jääb igavesti nähtavaks. Kurjus tähendab lihtsalt “mitte midagi”, see on meie ruumi illusioon! Mäleta seda ja mängi selles maailmas suure Armastusega!

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia