Oktoobrikuu energiad.

Oktobrikuu energiad. Kollektiivses teadvuses saavutatakse tasakaal manipulatsiooni ja eneseväljenduse vabaduse vahel. Septembris liigub maailm selle tasakaalupunkti suunas ja võime valida hakkab järk-järgult ületama peale surutud võimust. See on üldiselt väga oluline sündmus, mis on seotud viimase 12 000 aasta sündmustega.

Jutt käib massihüpnoosi aja lõpust, mil inimesed nõustusid kollektiivse tahte ohjeldamatuks jõuks. Seega püüdis keegi alati sadulasse tõusta, et teostada omaenda manipulatsioone. Avalikes küsimustes toovad uued energiad välja päevavalgele erinevaid manipulatsioone skeeme. See puudutab nii võimustruktuure, majandustkui ka erinevaid huvigruppe, mis võivad samuti tuua päevavalgele nende korraldajate varjatud isiklikud huvid.Valitsevad parteid võivad sattuda skandaali keskmesse paljastavate materjalide tõttu, erinevate riikide majandusandmed võivad paljastada fiktiivsed väärtused. Sellised lekked saavad toimuda igas kollektiivses nähtuses. Peamine rõhk ei ole isegi “tõe avalikustamisel”, vaid huvitatud poolte näitamisel nendes protsessides.

Manipulaatorid satuvad meedia tähelepanu keskmesse, ja varjatud struktuurid hakkavad üksteisega võistlema, näidates seeläbi avalikkusele oma tegelikke kavatsusi. See on tegelikult paljude propagandavormide kokkuvarisemise algus, sealhulgas selliste, kus inimesed isegi ei teadnud, et nad uskusid väljamõeldud ideaalidesse, “õhust tehtud” ja ehitatud ainult erakasule. Kõik see tekitab segadust inimeste mõtetes. Mõni inimene klammerdub oma veendumuste külge isegi nähes nende absurdust, kuid paljud tunnevad, et midagi muutub. Sest vabaduse valiku vibratsioon juhatab pidevalt ärkveloleku juurde ja näitab, et uni on läbi.

Inimesed hakkavad oma isiklikus elus tundma midagi nagu laiendatud ruumi, mis vajab täitmist.  See omakorda paneb olemasolevaid mõisteid ümber vaatama ja tähelepanu ümber suunama. Kuu jooksul oluliseks mõistmiseks on arusaam, et me oleme alati vabad olnud, kuid pole seda endale valinud. OLEME valinud alluda teiste arvamusele, teiste manipulatsioonidele, välistele mõjutustele ja negatiivsetele uskumustele. Ja kui see teadmine lõplikult jõuab meieni, siis tunneme tõepoolest vabadust ja mõistame, et varem hingasime justkui pooleldi, nagu kardaksime midagi välisest häirida.

Aga nüüd hakkab meie valikuruum laienema, pakkudes aina rohkem võimalusi erinevates eluvaldkondades tegutsemiseks. Me peame nägema oma laienenud versiooni, kes võtab vastutuse oma reaalsuse eest. Me peame loobuma  manipuleerimisest teiste inimestega. See võib olla samuti šokeeriv avastus. Sest võime näha kuidas me ise  oma teesklemisega mõjutame lähedaste inimeste käitumist, et tekitada neis mingeid tundeid ja emotsioone, mis suunavad neid meie valiku poole.

Sellistes manipulatsioonides saame märgata varjatud negatiivseid uskumusi. Kõik need uskumused on loonud korduvaid tsükleid keerukamate lugudega, kus kõik tegelased tegid pidevalt samu vigu, mis tühjendasid nende suhetest energiat. Lõppkokkuvõttes oleme vaadanud oma lähedasi inimesi nagu mööblit, tundmata ja mõistmata nende tundeid. Kuid kõige olulisem selles teadvustamises on see, et oma manipulatsioonidega oleme blokeerinud iseennast, takistades isikliku loovuse voolu ja enda uuendamist. Sealhulgas ka füüsilise keha uuendamist. Seega annab selline teadvustamine meile ka impulsi noorenemiseks ja ootamatult mõnede keha tervisehäirest vabanemiseks.

Septembri energiad viivad meid tasakaalu poole vabaduse ja manipulatsioonide vahel.. Meid ootab just selline valimisprotsess, mis paneb meid ühel või teisel viisil vabadust valima. Otsus – olla vaba või kauem teisimanipuleerida tähendab olla inimene, keda teised manipuleerivad. See toimib alati mõlemas suunas samaaegselt. Me ei saa omada pooliku positsiooni. Me oleme juba praegu vabad ja oleme alati olnud vabad, isegi kui arvasime, et keegi meid juhib.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia