Kokkupanekupunkt, ümberasustamine uues reaalsuses. Kuidas end uuesti kokku panna.

Kogunemispunkti pole loonud inimesed, ega Kõrgemad Jõud, see on seotud füüsiliste parameetritega, Maa muutustega, selle dimensioonilisusega, nende energeetiliste väljadega, mis muutuvad, vibratsiooni tõusuga.Meid transformatsiooni ajal nagu demonteeriti kruvideks, et me saaksime end kokku panna uuel elu joonel, kokkupanekupunktis. Mõne inimese jaoks oli see totaalne lagunemise tunne, mis oli vajalik selleks, et end uuesti kokku panna.

Kokkupanekupunkt pole see, mida mõistus välja mõtleb, see on midagi, mida sa koged. Kui mõistus on üliaktiivne ja aistingud on üleval, tekib küsimus: “Ma püüan aru saada, kes ma peaksin olema, mida ma peaksin tegema, mis on minu missioon, kuhu ma pean edasi liikuma, kes ma olen?

On võimatu mõista, mis on sinu kokkupanekupunkt, sa võid seda jälgida, tunda seda, kui suhtled inimeste, kohtade, seisunditega. See on jäämine enese vaatlusesse, sa jälgid ja tunnetad seda, mis sinuga toimub. Kui sa pideval jooksed kuhugi kiirustades, tormates, askeldad, siis millisest enesevaatlusest ja arusaamisest, mis toimub sinu sees, saab rääkida kui sinul selleks pole aega.

Siin tuleb välja, et mõned inimesed võib-olla ongi laiali lammutatud ja segamini aetud, kuid nad ei suuda ennast kokku võtta, sest pole selge, mille ümber nad peaksid end koguma. Aga miks siis töötada enda kallal aastaid, sukeldudes sügavale oma sisemusse, et mõista, mis sind liigutab? Selleks, et õppida tundma ja usaldama iseennast. Seetõttu, neile, kes on juba hakanud end koguma, õnnitlen teid, see tähendab, et aastad enda tundmaõppimist pole asjata möödunud. Aga neile, kes seda veel teinud pole, vaadake, kus te komistate, eriti kui sa midagi analüüsid, sest püüad mõista.

On asjatu püüda mõista, sest sa avastad seda, mis on sinu sees ja see tunne tuleb seestpoolt – tundmatu, nähtamatu, märkamatu. Kunagi jõuame punkti, kui me hakkame tegutsema kohe, sest meie sees on tunne, et on õige aeg, et nii peabki, kõik sobib, kõik on sünkroonne, see on peamine liikumapanev jõud. „Ma tundsin seda ja tegin seda, kui ma seda poleks tundnud, siis ma ka seda ei teeks“. Tundub lihtne, kuid nii see pole. Sest mõistus toetudes vanadele mustritele ütleb sulle: “Oota, kas tõesti peab” või “kas on see õige, ma kahtlen” või keegi ütles sulle, keegi ennustas, et seda parem mitte teha.

Praegu on vaja täielikult ümber korraldada kõiki oma tegevusi, eriti seda mida sa teha ei tahtnud, sest kahtles. Tavaliselt on inimese peas palju asju, mida ta elus kunagi planeeris, ega teha ei saanud. Kuid soov seda teha peab tulema seestpoolt, peab muutuma suhtumine sellesse, sest vägisi ei saa seda teha, see peab olema soovitud. Need muutused puudutavad mitte ainult tegevust ennast, vaid algab põhimõtteline pööre, algab füüsiline suhtlemine täiesti teistel alustel seal, kus igaühe panus on oluline. Nüüd on käimas etapp, see pole lihtsalt  laienemine, see on kõikide asjade ümberpööramine. Kuid alguses peadise ümber pöörama ja see juhtub igaühega, see võib olla seotud suhetega, rahaga, tööga või millegi muuga.

Praegu toimub protsess, mis on sarnane ümberregistreerimisega. Ümberregistreerimine traditsiooniliselt tähendab kolimist ühest linnast teise, ühest riigist teise, elukoha muutmist. Kuid seda saab vaadata ka teisiti.Sa lahkud 3D Maalt ja registreerid ennast ümber 4D või 5D-sse. Sel juhul toimub ümberregistreerimine, vanaeluetapp ja mustrid on lõppenud, kogu vajalik kogemus on saadud, see osa on läbi. Me väljusime ühest kohast, et registreeruda teises kohas ja see kaasneb alati vanast vabanemisega. Iga kord, kui miski on tugevalt külge jäänud ja sa ei suuda seda iseseisvalt lahti lasta, on seda raske eemaldada.

Kuid iga vabanemine klambritest, mis on sind kinni hoidnud, mis on seotud kas vana reaalsuse või struktuuridega, mis oli sisse kirjutatud ja imbunud 3D-maatriksisse, tekitab vabaduse tunne. On oluline täielikult aktsepteerida oma minevikku, mitte tervendada, mitte kaevata, mitte leiutada põhjuseid, vaid lihtsalt lasta lahti. Enamikul juhtudel ei saa mõistus sellega hakkama, sest sellel on vaja mingit raamistikku, mida aga ei saa luua.

Kuid mõistusega ei saa seda luua, seda saab tunda ja selleks, et tunda, pead sukelduma oma kehasse, tundma keha aistinguid ja liikuma tunnetuste kaudu. Paljudel on sellega endiselt probleeme, sest tahaksid mõista, teada, näha ette: ütle mulle, näita mulle valmis pilti, millele orienteeruda, näita mulle 25 erinevat reaalsust, ma panen kokku oma.  See on tegutsemise aeg, füüsiliste reaalsete tegevuste aeg. See kehtib igaühe kohta teistest, sest igal inimesel on midagi, mida ta tahaks teha. Võtad ennast kokku ja teed seda, mitte ei räägi sellest, kui äge oleks, kui keegi teine teeks.

Paljud kaebavad pidevalt: “meil pole vajaliku haridust, meil puuduvad vajalikud oskused.” Kui midagi ei meeldi, mine otse ja tee seda, mida saad ja oskad. See on nagu hüpe mägijõkke, jäisesse vette ja kohe pea ees. Kuid sellest ei piisa, et sa hüppad pea ees, peate ise tahma sinna hüpata. See on reaalsus, millesse me juba oleme sattunud ja hakkame seda ilmutama. Ära looda, et keegi teine läheb ja teeb sinu eest.

Me oleme selle lävel, et igaüks läbib selle etappi ja tuleb ületada enda passiivsus erinevates elu valdkondades. Tuleb ennast ümberlülitada konkreetsele füüsilisele tegevusele. Kellelgi, kes juba jookseb ja kiirustab, on ülesanne aeglustuda, lülita aju välja, õppi ennast maksimaalselt oma elu lihtsustada, kellelegi just vastupidi tuleb sisselülitada mitte lihtsalt liikumine, vaid füüsiline liikumine, enda ületamine. Ees on võimas periood, ole valmis.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia